www.sudzibas.lv Kolonna Prodaetsja poddelka

Kolonna - Prodaetsja poddelka

Kupila sebe tuoletnuju vodu D&G light blue okozalosj poddelka a prodovci otverzdajut. Ploljzujusj takoj vodoj uze 2 goda i prekrasno znaju etot zapax i kak vigledit bano4ka i korobo4ka a akoalosj 4to tam ne D&G i voda so spirtom, xotj vsju banku vilej na sebja i netu nekakova zapoxa toljko spirtom otdajet :/ i eto uze ne pervij slu4ij, znakomaja toze pokupala tuoletnuju vodu gucci i toze poddelka, razlevajut za prilavkom naverno, na originaljnoj korobo4ke s zadi napisano na vsej korobo4ke serebristami bukvami na italjanskom jazike a v KOLONNE NA ANGLISKOM I NAPISANO PROIZVODSTVO USA I UK I HENEVA, PRI4EM TUT HENEVA??? I ETI TUPIE PRODOV6ITE VSEGDA TAK SMOTRAT NA KLIENTOV KAK-BUDTO 4TOTO UKRADUT ILI DENEG NETU A SAMI OT BOLJ6OVA UMA PRODOVCOM RABOTAJUT:)))) SME6NO, IDITI U4ITESJ, ZDITI NA VAS KOMPROMATI NAVODJAT. I V POLICIJI GOVORJAT 4TO ETO NE PERVIJ SLU4IJ. I VA6EMU NA4ELJSTVU KOGDA-NIBUDJ NEPPOVEZJET

I

P pips 08.01.2008

Ja piekritu piekritu piekritu, es ari biju tada situacija

L Laima 08.01.2008

Ja esat saglabājusi čeku,tad dodaties uz veikalu atpakaļ!Pēc visiem noteikumiem, Jums ir tiesības atgūt naudu vai vietā paņemt citu D&G light blue tualetes ūdeni.Galvenais,lai Jums būtu čeks!

P pips 08.01.2008

A jā nav čeka? Bet taču viņi dienas beigās noneņ kontroles čeku, es atceros cikos pirku,vai nopirkšu tieši tādu pašu

A antra 08.01.2008

vai jūs domāja t ka tik viegli atgriezt pat ar čeku?viņi pateiks ka tā ir īstā smarža un viss, viņiem vienalga,lai bumerangs viņiem atpakaļ atgriežas

O oiu 08.01.2008

Eto pravda

L Laima 08.01.2008

Nē... čekam jābūt obligāti un kontroles čekam tur nav nekāda sakara! Ja normālā tonī pie pārdevējas griezīsaties viņa Jums palīdzēs! Viņi griezīsies tālāk pie firmas un risinās to problēmu! Varbūt vienkārši ši D&G tualetes ūdens izlaistā sērija nav izdevusies! Viņi to paši apstiprinās un dos vietā jaunu! Tas vienīgi var prasīt labu laiku! Pati firma dēļ vienām smaržām nekasīsies, viņiem tas nav izdevīgi, ja nu vienīgi kāda pārdevēja paplosīsies, bet tas vairs nav svarīgi!
Man arī ir D&G light blue tualetes ūdens un pirkts Kolonnā! Noturīgs! Izmazgāju drēbes un tā pat var just!

A Anna 09.01.2008

Jā es arī piekrītu, biju pirkusi smaržas par 40 latiem un tās nebija īstās :( labāk drogasā jau nopirkt par 5 ls u nebūs žēl :)

E Edgar 10.01.2008

Ofigeli oni sovsem

J jelena 28.01.2008

Man patik! te kads raksta ka par pardeveju strada ne jau no liela prata bet manu prat kas raksta to rakstu par D&G ari ar pratu shvaki, te nevienam pat neienaca prata tada gaisha doma, ka pashas pardevajam nav nekads sakars ar atnakoshas preces kvalitati, to atsuta piegdataji, kuriem ari jazvana, tados gadijumos, un kolonna visa prece ir sertificeta, jus uz vietas varat palugta kvalitates sertefikatu, un pardevejam nav nekada sakara ar to vinas neatisa vala katru kasti un nepaerbauda to jazvan piegadatajiem, D&g ir "Sirowa'a/S piegadatajs, un pardevejas nav stulbas jusu attieksme parada jusu kulturas limeni. tas ir labs cienijams darbs.un labi apmaksats, vismaz kolonna,