www.sudzibas.lv Kolonna Pardevējas attieksme

Kolonna - Pardevējas attieksme

Kolonnā, lai nopirktu draudzenei dāvanu juilejā. Piegāju pie pārdevējas un palūdzu palīdzēt ar smaržu izvēli, zinot kādas draudzenei patīk. ne jau nu no plaukta paņēma paraudziņu un piedāvāja, ne runas par tilpumu un pirkuma iegādes aptuveno summu. atvēra atvilkni kaut kur malējā plauktā un izņēma flakonu, uzpūta uz lapiņas. ieminējos, ka tādas varētu būt, varbū vēl kāds varat ieteikt? Uz neliela galdiņa stāvēja palieli iepakojumi ar atlaidi supercena vai kas tml. pārdevēja iedeva paraudziņu, nolika flakonu un tikai noburkšķēja kau ko tml. ""vairs nebūs līdzīgas...kad paskatījos cik tad maksā ar "atlaidi" - Ls40.00! veikals ne no mazajiem, plauktos prece ka biezs, bet citu nav. attieksme bija ļoti augstprātīga, it kā te nabags lūgtu ubagu dāvanas! par mani viņa nelikās vairs ne zinis un krāmējās gar leti. nospļāvos un aizbraucu uz "Jumi"", kur 5 min.laikā man palīdzēja izvēlēties dāvanu un draudzenei ļoti patika!!! Vairs šajā veikalā neiegriezīšos!
p.s. Kolonnas veikals atrodas "Elvi""

M MissPerfume 14.08.2009

Tāpec es vienmēr iepērkos - http://smarzupasaule.blogspot.com/2009/07/iepercies-letak.html

K Katerina 21.12.2010

Vakar sasapos ar ļoti nelaipnu kolonnas pārdevēju, kura nopētija mani no galvas līdz kājām un uz jautājumu :"Man lūdzu Dioru Addict"" viņa atbildēja: "Vai jūs domājat viņas pirkt?", Nē, ziniet, aizņemties...

Līdz pēdējam brīdim viņa laikam nevarēja aptvert, ka es vēlos iegādāties smaržas 80LS Vērtībā...

Uz manu laipno- paldies, uzredzēšanos, viņa neatbildēja neko.. un seja viņai bija kā no akmens.. fuj, viss garīgais sabojājās, kaut gan par smaržām man protams prieks !!!

P Parfums 22.12.2010

Nu pareizi, ka nevarēja līdz pēdējam brīdim aptvert - kur var būt tik stulbs cilvēks, lai pirktu smaržas kolonnā?????? :D
Tās pašas smaržas online shopā varēji nopirkt gandrīz 2x lētāk!!! :)))))