www.sudzibas.lv Kolonna Pārdevējas attieksme

Kolonna - Pārdevējas attieksme

Vakar sastapos ar ļoti nelaipnu kolonnas pārdevēju, kura nopētija mani no galvas līdz kājām un uz jautājumu "Man lūdzu Dioru Addict"" viņa atbildēja: "Vai jūs domājat viņas pirkt?", Nē, ziniet, aizņemties... (es biju uz mutes no šāda jautājuma)

Līdz pēdējam brīdim viņa laikam nevarēja aptvert, ka es vēlos iegādāties smaržas 80LS Vērtībā.

Uz manu laipno- paldies, uzredzēšanos, viņa neatbildēja neko.. un viņas sejasizteiksme bija kā no akmens.. fuj, viss garīgais sabojājās, kaut gan par smaržām man protams prieks !!!

K

P Parfums 22.12.2010

Nu pareizi, ka nevarēja līdz pēdējam brīdim aptvert - kur var būt tik stulbs cilvēks, lai pirktu smaržas kolonnā?????? :D
Tās pašas smaržas online shopā varēji nopirkt gandrīz 2x lētāk!!! :)))))

N noreply 22.12.2010

Meitene nolēma visiem palielīties, ka viņa nopirka sev smaržas :) Bet es Dior Addict izmantoju, kā tualetes atsvaidzinātāju!

Z zonts 22.12.2010

Pēdējā laikā esmu novērojusi tieši pretējo - klientu apkalpošanas kvalitāte ir augusi un tas ir viens veikals, kur tiešām patīkami iegriezties. Tā kā - Katerinai ir dikti jo dikti nepaveicies vai arī ar uztveri tā pašvakāk.

M mnb 22.12.2010

Nu pārdevējai alga no tā lielāka nepaliek:)))))))))))))))))))))))

V Vāvers 22.12.2010

Izklausies pēc baigās princeses.. Tu esi no tām meitenēm, kas ziemā nevelk cepuri un cimdus, jo neizskatās kruti? :D

D Dīdī 22.12.2010

Pēc teksta tik tiešām var spriest ka cepuri viņa ziemā nevalkā:D

I Ilona 22.12.2010

Jūs esat tik smieklīgi, derētu kādreiz no malas uz sevi paskatīties...

L lala 22.12.2010

Es vienmēr iepērkos Kolonnā un nekad neesmu sastapusies ar sliktu apkalpošanu! Tieši pretēji, pārdevējas vienmēr atbild uz maniem jautājumiem un palīdz izvēlēties manām vajadzībām piemērotāko kosmētiku, viņas, atšķirībā no citu veikalu pārdevējām, pārzin tās preces kuras tirgo, piemēram, ieejiet Drogās un palūdziet pārdevējai ieteikt kaut vai to pašu matu krāsu, un atbilde būs, es tikai izlieku preci!!!

K Katerina 22.12.2010

Ne jau smaržas cenu iet runa.

Vienkārši ar pārdevēju nepaveicās, jo iepriekšējās pārdevējas ir bijušas ļoti laipnas, savukārt šī bija ļoti nelaipna..

Un kāda te daļa gar cepuri?? (nedaudz sasmējos par komentāriem)

M Marina 22.12.2010

parasti tie cilvēki, kuri šeit "sūdzas", ir cilvēki kuri nav bijuši īstajā laikā un īstajā vietā, kā arī savas problēmas grib risināt ar tiem, kas ir pa ceļam, nevis tiem, kuri pelnījuši!

M MARINAI 22.12.2010

Tad ko jūs te tada veiksmīgā un pareizā nākat un šito lasat?

M MARINAI 22.12.2010

Vispar zinosi neperk Kolonna jau sen neko, nekvalitativa un ar baigo uzcenojumu prece.Niperkat arzemes orgiginalas smarzas un tad salidzinat ar Kolonnas piedavato.Ta ka autore patiesi ir luzere nezinoša neko.

K Katerina 22.12.2010

Vispār jau raksts ir par pārdevējas attieksmi nevis par manu orientēšanos smaržās !!!

Esmu pirkusi gan ārzemēs, gan tepat Latvijā. Tas šobrīd būtību nemaina. Vai tad cilvēks neko vairs veikalā nevar nopirkt?

Tā kā, jūsu komentārs šajā jautājumā ir nedaudz neadekvāts. Palasot rakstus, esmu atradusi daudz sūdzību, kas saistītas tieši ar pārdavēju apkalpošanu... Es neesmu vienīgā.

A Aleksai 22.12.2010

Man arī patīk pašokēt publiku. Es arī neesmu no "attiecīgā" sociālā slāņa, citi pat neiedomātu, ka es pērku Dior AirFlesh tonālos- 30ml aerosolā, bet maksā gandrīz 40 lati. Es uz tā rēķina nepaēdu, staigāju ar kājām, neaizeju pie friziera, zobārsta utt. Bet tā sajūta, kā to vērtē arī Kolonnas pārdevējas, bet ne Rīgas Kolonnas, lai nu paliek kuras, tas ir ko vērts! :DDD Super! :D Cilvēkiem ir stereotipi, viņi nesaprot, ka ir cilvēki, kas paši tērē naudu pēc saviem ieskatiem, nevis kā citiem šķiet.
Un pieredze rāda, jo "dārgāks" izskaties sievietei, solārijs, gēla nagi, jo dārgaks auto, jo skopāka kā maita! Sorry, mana pieredze strādājot ar klientiem.

E Eseseseseseseses 22.12.2010

Apsmeejos par pedejo komentu - Skaistumkopšana (ironisks niks nemot veeraa komenta saturu; SkaistumNEkopšana buutu piemeerotaaks), kaada velna peec tev tas sejas kreems par 40, - latiem vajadziigs, ja mati ir nesakopti, zobi ir nelaboti, veseliibu bojaa needot? Tu domaa, ka tonaalais to saglaabs? So fenomenu var noveerot arii ljoti daudzaam meiteneem, kuras pieaudzee viskuplaakos un visgaraakos matus, bet seju sakopt nejeedz - izskataas drausmiigi. Un kaads sakars koptai (jeb kaa tu saki "dārga" izskata) sievietei ar skopumu? Kaut kada nesaprotama piebilde..

I Inga 23.12.2010

Pēdējā laikā Kolonnas pārdevēju attieksme ir kļuvusi laipnāka, treknajos gados tā nebija. Un man vispār nepatika "Origo" Kolonnas apsargs vienmēr blenza, kad šat tad kaut ko paskatījos no kosmētikas. Tas ir ļoti nelaipni.

H Hemingvejs 24.12.2010

Man bija tā ka restorānā Erebūnī aizbraucu uz jubileju pretī cilpo meitene es saku man uz 8 mājiņu tur jubileja notiek, viņa man pajautā Šodien?????? Redzot ka man rokās torte, dāvana, puķes.izskatījās ka es laikam pēc nedēļas gribēju svinēties.Labs jautājums.

H Hemingvejs 24.12.2010

Par to ka biezāki un skopāki, man sieva stādā bērnu veikalā, stāstīja ka sieviete labi ģērbusies preci nozog izskrien no Dominas un iekāpj Porsche džipā un aizbrauc, nu kurva bļin kājas izraut uzsūkājusi džipu un zog.bet tas nav vienīgais gadījums ir daudzi stāsti.

T To Ferratum 27.12.2010

Tu esi muļķe vai, kas ar tevi?Nemāki atšķirt ironiju no patiesības?

L lana 28.12.2010

saakumu palasiiju, peec tam nelasiiju.., bet kautko uztveeru...ziniet, meitenes-juus visas!man arii gadiijaas taada attieksme...un tiessi no kolonnas paardeveejaam...draudzene man ieteica vienu ljoti labu dezodorantu pret pastiprinaatu sviissanu...taaakaa es ziemaa cepures un ssalles velkaaju un pilniigi mana naba ir nosegta-nedomaaju, ka esmu caca...pat patiesiibaa preteeji-taadu cacu sabiedriibaa juutos neveikli, bet nu lai paliek...eju uz to izslaveeto kolonnu un jautaaju peec taada un taada dezodoranta...atceros ka man bija kundze gados(paardeveeja)...nu vot tas bija kautkas..tas skatiens...no seerijas-atkal jau man pa velti jaavirinaas un ssitaa jau nu noteikti neko nepirks, vajazdeeja suutiit to otru paardeveeju...taatad..taakaa prece man bija ieteikta un es zinaaju ko es gribu-tad nu pazinjoju vinjai tos iepriecinossos jaunumus, ka pirkssu!nu tad tas pats izvalbiitais skatiens un garlaiciibas maaktaa seja izstiepaas veel vairaak...un tad bija taads teksts...juss ziniet, ka tas dezodorants maksaa 14.99!? es saku, jaa zinu gan!, kur ar neticiibas pilnu skatienu tiek pasniegts mans kaarotais dezis...kopss taas reizes...pateisiibu sakot pagaajusso meenesi iegriezos kolonaa jo manai drauzdenei tur straadaa drauzdene, bet es biju tiiai taads liidzgaajeejs...sso savu dezodorantu pirku sen...kaadi nu jau 3 gadi atpakall un tas bija alfas kolonnaa...bet kopss taas reizes..kolonna nau manis cieniiga...jo paardeveejas, piedoddiet, varbuut ne visas, bet lielaako dalju-ssajos veikalos juus taadas esat!varbuut tur ir kaads zinaatnisks izskaidrojums smarrzzu ietekmee uz smadzeneem...kas to lai zin...