www.sudzibas.lv Kolonna par uzņēmuma vadības negodīgumu

Kolonna - par uzņēmuma vadības negodīgumu

Grībēju sūdzēties par Kolonnas vadības nekorekto izturēšanos pret darbiniekiem.
Nemaksā pilnus nodokļus. Maksā tikai daļu vai nemaksā mēnešiem vispār!
Un ja tevi atlaiž tad pat var gadīties ka tu bezdarbnieka pabalstu vari nesaņemt jo nav maksāti nodokļi. Un tad atlīdz;ibu saņem neplinu mēnešalgu kā solīts un esi saņēmis pirms tam!
Sola bonusus bet tie netiek izmaksāti jo uzņēmumam neesot nauda.

Tā kā Kolonnā tiek pārkapti ne tikai cilvēktiesības bet arī tiek pārkāpti likumi!

Ja tiek zvanīts uzņēmuma vadībai Maijai Gaujai tad sazvanīt nevar! Vai arī ja tu jautā to kas tev pienākas tiec laipni pasūtīta jeb izdomāts kāds iemesls. Un nomet klausuli!.

Tāda sajūta ka Kolonnas īpašniece ir nevis Plaudes kundze bet M. Gauja.

Gribētos ieteikt Plaudes kundzei pārdomāt savu izvēli valdes priekšēdētājas un pārējo ofisa darbinieku izvēlē!
Jo aizejot uz ofisu sajūta ka esi nekas! Ka esi ieradies galmā!

It kā prestižs uzņēmums bet līmenis diemžēl nav no augstākajiem!
It kā būtu kāds lēts kantoris.

E

A alise 11.10.2011

Ja, kolonna nemaksa nodoklus- alga skaitas kadi 20ls menesi ofociala alga un pareja tiek maksata aploksne
darbinieki pat nenem atvalinajumu jo nevar atlauties to izdarit jo veselu menesi bus bez naudinas jadzivo

T ToAlise 11.10.2011

Tad jau tā ir īsta brīnumzeme!