www.sudzibas.lv Kolonna Slikts serviss

Kolonna/ Par manikīra pakalpojumu kvalitati - Slikts serviss

Biju uz manikīru salonā Kolonna, Liepājā.

Man tika veikts parastais manikirs + nagu lakošana.

Noželoju, ka lakoju nagus. Tie bija šķībi un greizi nolakoti, nevienmerigi, grubuļaini.
Es mājas neesot profesionalis pati sev nagus pabak nolakoju!
Viniem pat nav produkti - atrai nagu lakas nožūšanai. Ja es butu zinajusi, butu panemusi lidzi savejo no mājām.
Ta pat nagu laku krasu izvele nekāda.

Palkapojums man izmaksaja 9€!
Nacas slēpt rokas aiz kauna un skriet majas mazgat nost laku!

Kutikulas apgrieza tīri labi, bet katrs otrais nags tika ievainots ka asinis nāca. Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

Domaju, ka aizejot uz dargu salonu kā Komonna sanemsu atbilstošu servisu, bet maldijos.

Šodien man manikiru veica meitene ar vārdu Natalija.

Vairs uz šo salonu nagus lakot nedošos.

F

Tērēts 18.05.2018

Liepājas Kolonna esmu bijusi pie divām manikīra taisītājām (par meistarēm nosaukt nevar). Viena ir Ieva Brūdere un otra Valērija Petrova. Abas taisa ļoti slikti. Kutikulas jau otrā dienā spurojas, atplīst ādiņas. Lakojumam ar gelish izlūst robi pēc trim dienām. Novīlē nagus katru sava garuma, šķībus un tā, ka ķeras aiz drēbēm, nagu apakšas pēc vīlēšanas neiztīra, paliek nagu plēksnes. Ļoti nekvalitatīvs pakalpojums. Kases čeks par pakalpojumu netiek izniegts. Administratpre paņem naudu, bet kasē neiesit.