www.sudzibas.lv Kolonna Nodedzināti mati

Kolonna - Nodedzināti mati

Labdien, aprīļa sākumā krāsoju šķipsnas. Rezultātā esmu gandrīz bez matiem. Nokrāsotie mati krīt ārā, visi aplūst, saujām pilna vanna, pēc matu mazgāšanas. Pēc mēneša man visa galva ir ar asiem maziem ataugušiem matiem. Paldies, ka aug, bet matu apjoms ir kritisks, speciāli jāķemmē, lai neredz plikumus. Esmu ļoti bēdīga, samaksāju lielu naudu, lai pēc tam maksātu par atveseļojošiem līdzekļiem. Matus krāsoju kolonā Alfâ Pie Karīnas. Ingūna tel. 29114464

26.05.2019

Ta TavaMamma 27.05.2019

Mati mēdz krist arī citu iemeslu dēļ. Kolonnas pārstāvis jau var Jums atzvanīt , bet dzīves labākos gadus tas neatgriezīs.

In Ingūna Leiste (Kudule) 08.07.2019

Nekaunīga atbilde, man ir trihologa slēdziens, kāpēc tā notika. Esmu pārsteigta par attieksmi pret klientu, centīšos nevienam neieteikt Jūsu pakalpojumus. Laika trūkuma dēļ nevēršos tiesā, bet ja vērstos, esmu pārliecināta Jūsu attieksme mainītos.