www.sudzibas.lv Kolonna Neprofesionāla friziere

Kolonna - Neprofesionāla friziere

Aizgāju uz Kolonnu tikt vaļā no sarkanās matu krāsas, vēlējos dabūt atpakaļ savu dabīgo krāsu. Friziere teica, ka tas esot ļoti grūti un es ar viņu piekritu. Tātad viņa nokrāsoja man matus brūnā krāsā, notonēja, un beigu beigās mati kļuva tīri melni. Teica, lai nopirku pie viņiem speciālu šampūnu, kas noņemtu "melnumu" un vēlāk atnāktu uz tonēšanu, ja sarkanais pigments būs joprojām redzams. Kāpēc minēju neprofesionalitāti? No sākuma biju noskaņota skeptiski pret matu krāsošanu brūnā krāsā, bet frizierim labāk zināt. Nākamajā dienā aprunājos ar profesionāli, kas teica, ka vispirms bija jātaisa wash-out, skatīties, vai izveidojies oranžs vai sarkanīgs tonis, un jau atkarībā no tā brūnā krāsā ir jāpievieno zaļu vai zilu+zaļu mikstoni.
Tālāk: pēc matu nokrāsošanas pateicu, ka vēlos frizūru "kaskāde". Friziere nezināja, kas tas ir, ar ko es biju šokēta. 3 meistari, kas iepriekš strādāja ar mani tajā pašā Kolonnā, bez problēmām zināja, ko es no viņiem prasu. Es pārfrāzēju un teicu, ka kaskāde ir pakāpeniska frizūra. Galu galā friziere man vienkārši pielīdzināja galus... Gaisā izmesti 30 euro par griešanu.

PilotsTims 07.08.2017

Tā notiek visur, ja vadītāja pieņem paziņas vai draudzenes darbā, kuras neko nejēdz.

A Anna Fedorova 07.08.2017

Gribetos ieteikt jums kaa profesionalos veikalos pardodas maska kura nonem krasu no matiem pilnigi un bez problemam.Pati esmu vinju izmeiginajusi vienigais mati uz vienu dienu paliek loti gaisi bet tas tikai uz isu laiku pec tam viss norma.Loti labi var nonemt krasu bez visadiem neprofisinaliem frizieriem:/

U urans239 25.09.2017

kolonna ir sūds ar sliktiem meistariem no maskackas ka larisa kengaraga doles kolonaa