www.sudzibas.lv Kolonna neprofesionāla attieksme

Kolonna - neprofesionāla attieksme

parasti izvēlējos acu krēmus kuru cena nepārsniedza 25 latus,šoreiz nolēmu iegādāties labu krēmu uz cenu īpašu akcentu nelikt,tā sacīt lai tik būtu labs,iegriezos Molā veikalā Kolonna,pirmkārt pārdevēja nevis pievērsās tam kādu tieši man acu krēmu vajadzētu,bet stāstīja par cenām, kuram krēmam izdevīgāka cena,rezultātā mans izdevīgais pirkums(ls 52.50)mani galīgi neapmierina,izjūtu diskomfortu jo ir sajūta ka acu plakstiņi ir salipuši un smagi,radās sajūta ka pārdevējai ir ļoti neprofesionāla attieksme,tāpēc uzmanīgi ar padomu lūgšanu šajā veikalā.

H

A aga 02.03.2012

Pārdevējs tiešām nav kosmetologs, bet viņam nemaz nav jābūt! Ir daži vienkārši jautājumi, lai izzināt pircēja vajadzības un vēlmes! Piemēram, kāda ir āda - sausa, taukaina utt., kādu krēmu vēlas - dienas, nakts utt., kādā cenā, vai kāda konkrēta ražotāja produktu. Tikai pēc visiem šiem jautājumiem pārdevējs rāda pircējam kādi kremi būtu piemēroti viņam un sāk stāstīt, kādas ir to atšķirības, kādi katram plusi utt! Un kur šajā visā bija kosmetologa darbs? Piekrītu autorei, tiešām neprofesionāli.

A aga 02.03.2012

Ir āda ap acīm, kas ir jūtīga, kur vienas firmas krems kodīs, bet citas firmas krems būs tieši laikā! Savu ādas tipu zin visi! Atliek vien paskatīties spogulī un pieskarties tai. Un šeit, cik saprotu, problēma nebija tajā, ka pārdevēja pielien, bet gan tieši otrādi, ka nav ieinteresēta palīdzēt izvēlēties klientam piemērotāko preci!

S signe 23.04.2012

nu nepaveicās ar pirkumu.
neviens jau nav vainīgs, ka tieši tev neder šis krēms.
vajag pirms lieliem, dārgiem pirkumiem lasīt patērētāju atsauksmes par produktiem internetā un galu galā tiešām pamēģināt testeri