www.sudzibas.lv Kolonna nemaksāti nodokļi, algas

Kolonna - nemaksāti nodokļi, algas

Laikā neizmaksāta alga, kolonnā ir pierasta prakse, bet šoks bija vēršoties bezdarbniekos, kad man atteica pabalstu, jo netiek maksāti pilni nodokļi, tā ir visatļautība no vadības puses, nirgāties par cilvēkiem, sakot, ka viss r kārtībā un nekas jums nav jāzin!esmu bezizejā, jo iztikas līzekļi ir minimāli un ne manas vainas dēļ, sola zelta kalnus, mēs esam stabila kompānija utt, viss tiek maksāts, bet plaude tikmēr peldās mūsu naudā un nedomā par darbiniekiem, prasības bija augstas, bet gala rezultātā strādā par centiem zem iztikas minimuma!visām valsts iestādēm ir bagātīgi samaksāts, lai piever acis uz sūdzībām ,kuras saņem!nožēlojami un nekrietni rīkojās ieva plaude!

E

K koopers 22.07.2014

Kollonai kā jau lielai daļai Latvijas"prestižo"uzņēmumu, aiz smukā deguna, slēpjās netīrs dibens:-)

BondsBonds 22.07.2014

Paldies. Padomāsim trīsreiz pirms domāt par darbu šajā uzņēmumā.

L linsija 27.08.2014

Es ar tam piekrītu! Pati ar tur strādāju, nekādi zelta kalni. Nestradajiet saja firma.

O Ozo 23.11.2017

Paldies ka padalijaties ar informaciju. Piedavaja darbu saja uznemuma, Jus man palidzejat izlemt!