www.sudzibas.lv Kolonna Nekvalitatīvs pakalpojums

Kolonna - Nekvalitatīvs pakalpojums

Esmu Kolonnas kliente ilgus gadus , apmeklēju salonus to ērtuma dēļ tirzniecibas centros , un tā kā manas vajadzības nekad nav bijušas lielas , manikīrs un regulāra matu veidošana , serviss vienmēr puslīdz apmierināja , līdz šai reizei kad brīvo laiku nolēmu izmantot piekrāsojot matu saknes , nodomāju tā kā kardināli neko mainīt nevēlos un skaidri redzams kāds ir mans tonis , pieredzējušam frizierim ar to problēmu nevajadzētu būt , bet viss uzvertās ļoti nepatīkami. .
Zvanīju uz Rīga Plaza un lūdzu lai mani pieraksta uz šķipsnu krāsošanu ataugušām matu saknēm .
Ierados , mani sagaidīja meistere krievvalodīga kas ļoti centās runāt nedaudz latviski .
Paskaidroju ka vajag tikai piekrāsot ataugušās matu saknes ar šķipsnām un nedaudz pietonēt tonī kāds ir matu garums . Meistere vārdā Jūlija , uzdeva pāris jautājumus , vai vēlos daudz šķipsnas , un vai vēlos vēsāku matu toni , pieminēja arī vārdu pelēcīgu , kas man nepatīk un nepiestāv un ko noraidoši atbildēju .,
Meistere sāka savu darbu ļoti pārliecinoši un ātri darbojas , kad pacēlu galvu pamanīju ka man krāso šķipsnas folijā gan atauguši gaļu , gan pàri maniem blondiem un loca ciet . Tas jau man sàka nepatikt, bet cerot ka meistere zin ko dara un ko nozīmē blondi mati , sēdēju tālāk un netraucēju strādāt , foliju salika ātri , bet nosēdēju ar to tuvu stundai ( iepriekšējā friziere man mazgāja pa daļām arā pēc laika ) šeit vienreiz pienāca , pavēra foliju un teica vel 10 minūtes un tad iesim .
Īsumā , rezultātā mans dabiski blondais tonis kļuva pelēcīgi balts un vidus daļa bija RAIBA , izteiktāki balti, nedzīvs tonis , veidošana bija ļoti haotiska , nerunājot par to matu raustīšanu . Meistere pati bija apmierināta, man īsti nebija ko piebilst , tik neprofesionāli , bet skumjākais sākās mājās , kad izmazgāju matus , tos izķemmēt praktiski neiespējami bija un fēnojot kā ierasts , nàcās cīnīties ar pūkainiem un ļoti sausiem matiem !
Esmu vīlusies , un nožēloju ka laika ekonomijas
dēļ neaizbraucu pie frizieres kuras krāsoju matus līdz šim.

Neiesaku riskēt krāsot matus Kolonna Plaza , friziere rudiem matiem vārdā Julija .

P patameen 12.10.2016

Arī man ir tieši tāda pati pieredze ar Rīga Plaza Kolonna profesionālajiem frizieriem. Pieteicos likt keratīnu garos matos. Kad ierados, friziere lauzīti latviskā mēlē mēģināja saprast ko es vēlos. Keratīnu esmu likusi arī iepriekš un zināju ko gribu, saprotu arī, ka rezultāts var atšķirties no materiāliem, taču gala rezultāts nebija tas, uz ko biju gatava. Pēc 3 dienām mati zaudēja savu spozmi un bija pūkaini. Kad atgriezos frizētavā un lūdzu paskaidrot, man piedāvāja matus izmazgāt un parādīt, ka keratīna procedūra bijusi veiksmīga. Matus izmazgāja, ielika 4 dažādus līdzekļus, ar komentāru, ka man esot sausi mati un tāpēc esot jālieto matu eļļas, kas NAV keratina princips. Mati tika iztaisnoti ar apaļo ķemmi un protams bija taisni. Pirms aiziešanas friziere vēl pieminēja, ka šim keratīnam jālieto šādi specializēti produkti (šampūns, kondicionieris, maska, eļļa), par ko iepriekš nekas netika minēts. Lūdzu, esiet gudri un nemaksājiet 200eur par nekvalitatīvu procedūru. Ar gala rezultātu nostaigāju mazliet vairāk kā mēnesi līdz par tādu pašu naudu citā frizētavā ieguvu kāroto rezultātu.

S s.sigita 25.12.2016

Biju uz manikīru salonā Kolonna Origo. Man tika veikts parastais manikirs un pedikirs. Palkapojums man izmaksaja 50€!

Kutikulas apgrieza katrs otrais nags tika ievainots ka asinis nāca. Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

Domaju, ka aizejot uz dargu salonu kā Komonna sanemsu atbilstošu servisu, bet maldijos.

Šodien man manikiru veica Evita.

Vairs uz šo salonu nedošos