Kolonna - manikirs

Sogad pirmo reizi apmekleju slaveno salonu KOLONNA.Domajams ka ta ari bus pedeja reize.Aizgaju ustaisit nagiem gelish parklajumu.Meistare saka vilet nagus,man sausmigi jutigi nagi un man vienmer sap,tapec manikiru taisu pati un es vinai to pateicu.Vina uz manis paskatijas ta,ka bezmaz vai,ko tu meitenit te vispar atnaci.Tad vina usprasija kadu krasu es gribu,es paprasiju vinai krasu paleti uz ko izzirdeju-man nav!Paprasiju paradit flakonus uz ko ari sekoja atbilde NE!Kad es izdomaju krasu,vina man teica ka si krasa man nepiestaves,zvilka divus flakonus un stadija mani fakta prieksa vai nu so vai nu so!Es biju soka!Tagad man ir nagi kuri man nepatik.Visu procesa laika es klausijos ka vina sudzejas uz to kads es esmu piekasigs klients,cik gruti man ir dzivot un cik gruti vinai stradat,tad vina starpa vel paspeja aiskriet pie koleges pasudzeties.Un tas viss ir tikai par to ka man ir jutigi nagi un es apjautajos par krasu paleti.Pluss pie ta, viss tas nolobijas jau pec nedelas,ta man ir pirmo reizi.Turpmak turpinasu iet uz ieprieksejo salonu kur par letako naudu sniedz kvalitati,laipnu apkalposanu un vel kafiju piedava,bet uz kolonnu vairs nekad!Viniem tiesam visiem lieli kroni galva un jaunus klientus acim redzot nevajag

K