www.sudzibas.lv Kolonna Frizieru / manikīra pakalpojums

Kolonna - Frizieru / manikīra pakalpojums

Labdien! Vēlējos pabrīdināt par t/c Doles Kolonnas salonu. Iesaku neapmeklēt šo salonu, jo sanāca vairākkārt vilties. Sākotnēji aizgāju uz krāsošanu un matu galu griešanu. Parasti par šo pakalpojumu maksāju ap 35 euro. Mani nepapbrīdinot, matos ieklāja dārgāko matu krāsu, un gala rezultātā samaksāju 64 euro. Piedevām friziere mani neuzklausīja un nogrieza pēc saviem ieskatiem, kaut lūdzu tikai matu galu griešanu. Pēc pāris dienām gāju veidot vakara frizūru kopā ar savām divām meitām. Es lūdzu matus iztaisnot un nedaudz pakausī piepacelt, diemžēl friziere manu vēlmi neuzklausīja un safrizeja pa savam. Aizejot mājas, nācās frizūru veidot pašai. Vecākajai meitai tika veidota augstā vakara frizūra, kura vakaru nesagaidot sāka jukt laukā. Tas pats notika ar jaunākas meitas frizūru. Dienu iepriekš visas gājām uz gelish nagu uzklāšanu, kas pēc pāris dienām saka iet nost. Izvelējāmies šo salonu, jo uzskatījām, ka augstas cenas nodrošinās kvalitāti, diemžēl mūsu cerības nepiepildījās. Neskatoties uz meistaru neprofesionalitāti, attieksme arī ir zemā līmenī. Katru reizi ieejot šajā salonā, jūtos kā nevēlams svešinieks, tāda sajuta, ka uz tevi skatās no augšas. Pirms ejiet kārtīgi apdomājiet, jo mēs trijatā samaksājam 200 euro, šajā gadījumā cenai nav nekādas nozīmes, izmesta nauda!

C

S sare 25.12.2016

хотя живу рядом больше туда не хожу, раньше ходила всегда плохо все делали, отношение всегда халатное, мастера безрукие, администраторы воруют и обманывают на деньги на калькуляцию сдачу, может конечно они ...
но неприятно для меня как клиентки обман и не один раз
на праздник обхамят плохо криво подстригут и уложат еще и на деньги обманывают, внаглую в ценнике одна цена а админ посит больше и еще спорят
такое впечатление что голодных нищепотов набрали только и смотрят бомжи на чем обмануть
ученица меньше стоит, а они за ученицу такую же цену просят как за мастера, так что смотрите к кому идете
но тут тоже можно попасть ходила к одной несколько лет а она все хуже и хуже с каждым разом
цены растут а качество падает
последний раз ни средств не употребила и плохо сделала, сижу доделываю сама , а деньги им оставила. 50 евро!
в доле колона сто лет такая плохая
вообще есть ли нормальная коолона?!

S sare 25.12.2016

под каждым словом подписываюсь и про отношение и про качество и про ощущение в салоне!

S sare 25.12.2016

думала так мерзко относятся потому что русская, а значит и своим гадят

S s.sigita 25.12.2016

Biju uz manikīru salonā Kolonna Origo. Man tika veikts parastais manikirs un pedikirs. Palkapojums man izmaksaja 50€!

Kutikulas apgrieza katrs otrais nags tika ievainots ka asinis nāca. Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

Domaju, ka aizejot uz dargu salonu kā Komonna sanemsu atbilstošu servisu, bet maldijos.

Šodien man manikiru veica Evita.

Vairs uz šo salonu nedošos

E evita36 27.12.2016

надо было НЕ ПЛАТИТЬ за такую услугу, если поранили до крови или не положили средства для кутикулы,

учтите когда пойдете и столкнетесь с халатным преступным отношением

работников салона к клиенту
беззащитному который рискует своим здоровьем и настроением деньгами