Kolonna - frizieris

Telefoniski interesējos Mola Kolonnā par friziera pakalpojumiem, man ieteica- Ieva Stoģe. Aizgāju- krieviete Ieva. Nu tāds pārgurums no viņas nāca, neieinteresētība, plēsa un plūca matus, ja jau nevar izķemmēt, tad ieliec kādju līdzekli, lai slīdētu mati. apcirta matus kā Sprīdītim, Rīgas nomales frizētavās pa 5, - Ls man apgrieztu labāk. Atstāja iespaidu, ka viņa vispār nemaz nemāk apgriezt. Kad pajautāju, ka vēlos sānos pakāpeniski, tad viņa man pārjautāja- priekš kam es tā gribot? Ļoti, ļoti nekvalitatīvi! Neiesaku!

V

B BM 01.03.2010

Protams, vajadzēja uzsvērt ka krieviete - tur jau visu bēdu sakne, tautībā!

R riekstkodis 05.03.2010

Jā, kolonnā- MOLS ir zems līmenis, pretīgi.

Z Zem 15.07.2010

ja mati neijemeejas jaaliek liidzeklis???? a ja tad arii nekjemeejas??? atkal meistars vainiigs...matuas vajag nevis no vienas vietas izbaast bet normaali kopt...un tad nebuus neviens vainiigs...

N non_existent 26.08.2010

diemžēl es varu piekrist, Kolonnā Molā ir sevišķi nekvalitatīvi pakalpojumi..es vispār brīnos, kāpēc Kolonna ir tik zemā līmenī?It kā jau vajadzētu būt OK, bet nu gan manikīra, gan friziera pakalpojumi, cik man nācies saskarties pašai un tuviniekiem, nu dramatiski..noteikti nekad un neveinam neieteiktu Kolonnu, ne Molā, ne kur citur, ir 100x labāki saloni Rīgā..un ne tikai Rīgā..:)

E Eseseseseseses 26.08.2010

Nesaprotu, ko juus uzbruukat autorei? Tas ir labi zinaams fakts, ka it kaa augstas klases frizeetavas 'ar vaardu' biezi vien sniedz pakalpojumus zem katras kritikas, bet summu par 'padariito' darbu pieprasa ne mazo.

E Eseseseseseses 26.08.2010

Un, ja tu gadiijumaa nezini, Anete, tad jaa, ir taads liidzeklis, ko iepuus matos, ja tos nevar izkjemmeet. Un izkjemmeet drosi vien nevar taapeec, ka kaada laba salona 'pofesionaale' iepriekseejaa reizee balinot skipsnas taas ir paardedzinaajusi, ka peec katras mazgaasanas mati ir sapinkjereejusies taa, ka kjemmeejot kaudzeem tiek pleesti laukaa..