www.sudzibas.lv Kolonna friziera pakalpojumi

Kolonna - friziera pakalpojumi

Labdien! Kolonna Alfa gan attieksme, gan frizieru profesionalitāte ir apbrīnojami zemā līmenī. Konkrēti friziere Ieva Cukunde ir haltūriste. Apbrīnojamā tempā (to šajā iestādē pieprot arī citas frizieres) t.i. 30 minūtēs spēj gan nogriezt matus, gan ieveidot. Rezultātā, diemžēl, neizskatās, ka mati būtu ieveidoti, tikai uz fikso izžāvēti. Smieklīgi, ka pat administratore, kad viņai vaicāju, vai izskatās, ka mati būtu ieveidoti, teica: ko nu katrs ar to saprot! Nu, izcili profesionāļi! Tomēr par cenrādī norādīto laiku, ka šāds pakalpojums (paši tak to izdomāja) veicams 60-90 minūtēs, bet ģeniālā Ieva ar kosmisku ātrumu "to pašu"paveica 30 minūtēs, neaizmirsa paprasīt maksimālo summu 27 eur. Kad teicu, ka neesmu apmierināta ar šāda darba kvalitāti, piedāvāja 4 eur atlaidi nākamajam pakalpojumam :-D Skaidrs, ka tā vien gribās turpmāk apmeklēt tādus frizierus, it īpaši, ja tik dāsna atlaide. Kaut gan par ko dot atlaidi, ja darbs veikts nevainojami? :-DDPilnīgs konvejiers un caurbraucamā sēta!

beine 04.06.2015

nu jaunums, doles kolonnā vispār strādā friziere Larisa no maskačkas frizētavas kura pat krāsām numurus nezina

M metalica 04.06.2015

es nemaksaju par to par kKOO, NEESMU apmierinaata. maacieties.

M metalica 04.06.2015

es nemaksaju par to par TOO, par KOO, NEESMU apmierinaata. maacieties.

R Raimonds23 05.06.2015

Kolonna jau sen visi labie frizieri ir prom. Kvalitāte kritusies diezgan pamatīgi. Nu ko var gribēt, ja ir 23 % no klienta alga un nodokļus nemaksā.

M Mierinsh 08.06.2015

man patīk kolona alfā

P pokupat 25.12.2016

Ari biju uz manikīru salonā Kolonna Origo pie Evitas. Ta pasa vesture Loti ceru, ka instrumentu bija pirms tam labi dezinficeti.

Domaju, ka aizejot uz dargu salonu kā Komonna sanemsu atbilstošu servisu, bet maldijos.

Ari vairs uz šo salonu nedošos