www.sudzibas.lv Kolonna Slikts serviss

Kolonna "Domina Shopping" - Slikts serviss

31. Augustā aizgāju uz solāriju Domina Shopping-Kolonnā. Viss skaisti tik tālu. Administratore laipna.
Par solāriju samaksāju 4.85 eur uz 12 min. Gribēju piemetināt, ka uz solāriju neeju ne pirmo dienu.
Solārijs bija tīrs, bet nesildīja-necik! Izkāpu jau 9. Minūtē, sala kājas, pūta mežonīgi ventelācija, ko nebija iespējams noregulēt, mūzika nedarbojas (kas ir sīkums) , līdz pašai 12. Minūtei solārijs bija līķa aukstumā!
Ar manu lūgumu, šo faktu pārbaudīt un atgriezt man naudu-neizdevās. Tika pieaicināta, sapratu, ka kolonnas vadītāja, blonda dāma. Sākot ar to, ka viņa pat netaisījās iet ar mani kopā paskatīties, ir tā vai nav-atbildēja, ka iedegums nekādā veidā nav saistīts ar to, vai solārijs ir silts vai auksts:) lūdzu! Piektdienas vakars izbojāts. Dominas kolonnai-nē.
Palikšu uzticīga adrenaline tan.
Kollona varētu pamācīties:) veiksmīgi!
Ac, linda

A aicis24 05.09.2018

Vai tad šõvasar saules pa maz bija,ka jau eji uz solārijiem?

retas_sudzibas 07.09.2018

Vienīgais iemesls, kas man nāk prātā, kapēc bija tik auksts, ir tas, ka Jūs bijāt pirmā, kas šo solāriju tajā dienā lietoja. Arī man ir gadījies, kad 5 min laikā tā kaste neuzsilst, bet ilgāk gan ne.
Vai nu negribēšana atzīt, ka tehniska kļūme, vai arī tikāt uz solāriju, kas kādu laiku stāvēja miera stājā nelietots.
Jāpiemetina, ka jūs maksājat ne tikai par iedegumu, bet arī par komfortu un negribēšana risināt problēmu būtu jābīda nedaudz tālāk par salona vadītāju.