Kolonna

vēlejos ķīmiskie ieveidot matus. man piedāvāja 2 variantus - ilgstošu vai uz 2 mēnešiem man būs sprogaini mati. vēlējos ilgstošu efektu. beigās man tikai sabojāja matus - tie palika sausi, briesmīgi, izķemmēt nevaru. pie tam pagāja tikai mēnesis man matos nekas nav palicis - sprogu nav, tik mati briesmīgi!man pat ieveidod smuki nevarēja! izfēnoja nedaudz, samaksāju 20Ls un palaida aukstumā - viss ok!briesmīgs serviss! :( No kolonna gaigiiju ko labāku!

V Vita 06.02.2007

Cik zinu, pēc ķīmisko ilgviļņu ielikšanas, matus nedrīkst mazgāt aptuveni trīs dienas, lai tie neizietu ;)

U u 19.03.2007

mati peec kjiimiskiem ilgwiljnjiem wienmeer agraak wai weelaak buus sabojaati(ljoti) ar to ir jaareekjinaas.... wiss teema sleegta!

A Asja 25.11.2007

Nezinu par kolonnu, bet man arii nesen bija, ka taisiiju ilgvilnus un naakamajaa dienaa peec matu mazgaasanas napalika it nekaa, mati palika taisni un sabojaati. Labi ka frizieris atsdeva atpakal mani 14 lati!

A Asja 25.11.2007

L liga 28.11.2007

ko tu gribeeji no kjiimiski veidotiem matiem???protams ka mati buus sabojaati!!!un veel kaa...tagad vareesi vairaakus gadus gaidiit kameer ataugs normaali!

L lolita 01.12.2007

Mne toze isportili volosi v Kolonne, na Biķirnieku121(SKY) i za eto sodrali 20ls

L lolita 01.12.2007

A na Sahorova v Elene, vrode i po zapisi,no ne rascitivaite cto master pridet vovremja,i na izvinenija toze nerascitivaite,na Europu u nas ravnjajutsja tolko v deneznom plane.

L Lepi 10.04.2008

Man taisīja tur pigmentētās uzacis. Staigaju kā klauns. Viena garāka otra zemāk un tālāk no tā saucamā centra. Tad uz Čakas ielas izspieda uz zoda (kautko), tā ka tagad bedrīte ir. Kautkādāds murgs. Ja nemāk lai neķēras klāt.