www.sudzibas.lv Kolonna BEZKAUNĪBA

Kolonna - BEZKAUNĪBA

Aizbraucu 19. jūlijā uz KOLONNU, apgriezt un nokrāsot matu saknes.
Viss bija daudzsološi, kā nekā KOLONNA un friziere arī Anželika Makarova
Sieviešu,vīriešu matu griezuma modelētāja, salona galvenā specialiste, frizieru padomes locekle.
Pavadu tur vairāk nekā divas stundas, samaksāju 76 EUR , atbraucu mājās, bet izskatās, ka matu saknes ataugušas.
Pārņem ārkārtīgi liels rūgtums, dēļ tā, ka samaksāta tik liela nauda, bet rezultāts tāds it kā es pati vai kaimiņiene būtu man pa brīvu nokrāsojusi.
Pēc pāris dienām aizbraucu atkal uz KOLONNU, lai izstāstītu un parādītu savu "bēdu" salona vadītājai.
Vadītāja ļoti atsaucīga, uzreiz piedāvā tikties ar pašu frizieri, izstāstu , kas mani neapmierina.
BET... friziere neredz , to ko redzu es, mana draudzene, kaimiņienes un vīrs. Vinja neatzīst, ka būtu kaut kas ne tā, bet nu labi, ja jau man vajagot un , lai man sirds esot mierīga, vinja man nokrāsošot vēlreiz....
Pusotras stundas garumā klausījos dažādas replikas, par saviem matiem, un ka viss esot bijis k;artībā.
Rezultātā ar frizūru esmu apmierināta, BET ārkārtīgi liels RŪGTUMS ir aizvien, jo man bija jāsamaksā vēl 16 EUR par matu veidošanu. Krāsošana esot par brīvu, bet veidošana ir jāsamaksā...
Uzskatu to par bezkaunības kalnagalu.

I

BondsBonds 24.07.2014