www.sudzibas.lv Kolonna Apkalpošanas serviss

Kolonna - Apkalpošanas serviss

Vairs nav nekādas vēlmes iegriezties šajos veikalos, jo jūtos tajos kā noziedzniece. Veikals tukšs - pircēja ne viena, bet 5 pārdevējas un viens apsargs staigā pakaļ un lūr uz pirkstiem!! Kauns tik prestižam veikalam. Galu galā ir kameras, pīkstuļi pie ieejas, apaļie spoguļi. Nedariet taču sev kaunu un neapkanojiet godīgos pircējus, uzskatot visus par zagļiem! Pretīgi. Tā vien gribās pateikt dažus labus vārdus, lai iebāž sev tās smaržas kādā vietiņā, no kuras tās nevarēs neviens nozagt!

D

R Rita 21.10.2011

Es parasti šādās situācijās pajautāju, vai ir kādas problēmas.Parasti palīdz.

C cirvis 23.10.2011

Kolonna/Douglas- prestižs veikals???

D Dina 25.10.2011

nu it kā jau skaitās prestižs...dārgas smaržas u.c. kosmētika, kurš katrs tur nevar atļauties iepirkties.

M Madara 04.12.2011

Tieši šodien to pašu gribēju rakstīt!! Vakar iegājām ar mammu Alfas veikalā KOLONNA.Gribēju draugam Ziemassvētkos iegādāties smaržas, bet pēc minūtes jau pārņēma vēlme pamest šo veikalu un NEKAD vairs neatgriezties. Tagad saprotu, kādēļ viņi ir tik tukši!! Pretīgi, ka uz katra soļa tev seko 3 pārdevējas un blenž uz pirkstiem, pietam nevis jautājot kā var palīdzēt, bet "ko Jūs gribat"!! Nu WTF! Kas tā par attieksmi!!

B b.mik. 27.04.2015

sievietes... ja jums būtu jebkāda sapraša cik daudz zog no viņu veikaliem KATRU DIENU, par spīti visām kamerām, apsargiem un pārdevējām, tad varūt tā neliktos :) to visu sedz no pārdevēju/apsargu algām, tādēļ arī skatās, jo ticiet man, zagļi ne vienmēr staigā adidas biksēs utt!