www.sudzibas.lv Kolonna Apkalposana, apsargs

Kolonna - Apkalposana, apsargs

Sveiki

Vēlējos padalīties pieredzē. Šorīt no rīta puses, mēs ar manu draudzeni A. gājām uz Kolonnu T/C Alfa iepirkt smaržas, es tā aŗī sev neko nenopirku, jo apsardzes darbinieks, kā arī, pārdevējas tā uz manis skatijas, it kā es tās smaržas sev somiņā stūķētu, es jau saprotu, ka īpaši inteliģeti cilvēki pa apsardzes darbiniekiem nestrādā, bet tomēr, atvainojos, bet manuprāt, es pēc zagles, neizskatos.
Jutos dikti neomulīgi, ka apsargs man sekoja ik soli, es pat nevarēju normali apskatīt piedāvāto sortimentu .
Mana draudzene gan atrada sev vēlamās smaržas, tad kad viņa pienāca pie kases, no apsarga un pārdevējas atskanēja norauta nopūta un teksts - tad pirksiet tomer, ja? ... (izklausījās, ka īsti neticēja šādam pavērsienam)
Vispār jau neomulīgi. Šitā līdz šim nav nekur gadījies.
Es jau saprotu, ka krīze un tā, bet tāpēc jau nav jāpaliek galīgi dīvainiem.

C

J juris 16.09.2009

Pēc šī teksta - tad pirksiet tomer, ja? ... vajadzēja vnk neko nepirkt un iet uz citu veikalu!
Ja jau tiešām tā bija, kaut vai principa pēc.

A Anda 17.09.2009

AAAAAAAAAAAA!!! Jā, man ar Alfas kolonnu tiesi tāpat. Nevaru koncentrēties uz smaržu izvēli, jo ar trešo aci jūtu apsarga modro skatienu. Ha, un ja es pasperu pāris soļus uz priekšu, viņs ar parvietojas man līdzi:D

C cilvēks 20.09.2009

Nu tā kā, manai draudzenei tur bija dāvanu karte uzdāvināta, viņa tomēr tās smarzas iegādājās. Es vēlāk gan atradu sev piemērotas iekš galerijas azūr esošā veikala.

A Aleksai 20.09.2009

Man riebjas, kad pārdevēji un apsargi jau pēc pirmā iespaida par cilvēku izdara sevī secinājumu - cilvēks pirks vai nepirks smaržas. Nu nevar, nevar vērtēt cilvēkus pēc ārējā! Cits staigā kā bomzis, bet naudu tērē dārgās ekskursijās, cits ir zaļš zaķis, bet dzimšanas dienā radi uzdāvinājuši naudu, varbūt gribas labu mantu iegādāties. Arī ne pārāk turīgi cilvēki kādreiz pērk dārgas lietas, tā teikt savam priekam, bet daža uzcirtusies kundze apmeklē tikai lētos skaistumkopšanas salonus kuros vēl protās dingēties par samaksu ar darbiniecēm, "Krahabore", kas ieekonomē visur kur vien var, kaut pēc skata nepateiksi. :(

A aija 09.10.2009

es principa pec nepirktu pec tadas attieksmes!

E Edgars 11.08.2010

Kas tā par stulbību ka īpaši inteliģeti cilvēki pa apsardzes darbiniekiem nestrādā, tev smadzenu nepietiktu, lai nokartotu valsts eksamenu par apsargu nosakuma padoma, ko tu te raksti un apsargam ir jadara savs darbs iespejams tu iegaji veikala ar atvertu sominu vai uzvedies jocigi, vai biji alkohola rebuma stavokli!!!

K Katerina 21.12.2010

Vakar sasapos ar ļoti nelaipnu kolonnas pārdevēju, kura nopētija mani no galvas līdz kājām un uz jautājumu :"Man lūdzu Dioru Addict"" viņa atbildēja: "Vai jūs domājat viņas pirkt?", Nē, ziniet, aizņemties...

Līdz pēdējam brīdim viņa laikam nevarēja aptvert, ka es vēlos iegādāties smaržas 80LS Vērtībā...

Uz manu laipno- paldies, uzredzēšanos, viņa neatbildēja neko.. un seja viņai bija kā no akmens.. fuj, viss garīgais sabojājās, kaut gan par smaržām man protams prieks !!!

E elīna 11.02.2011

Jā, man arī ir bijusi līdzīga pieredze "Alfas" Kolonnā.
Man citreiz ir vēlēšanās iegādāties kaut ko no kosmētikas, bet nav padomā nekas konkrēts, vien vēlēšanās sevi mazliet palutināt. Ieeju ar tādu domu veikalā un skatos piedāvājumu. Ja pavadu veikalā vairāk kā 15 minūtes, apsargs kļūst manāmi nervozs, visu laiku staigā līdzi, tas ir tik nepatīkami, ka pazūd jebkāds prieks par potenciālo pirkumu un es aizeju neko neiegādājusies. Kā viņi nesaprot, ka atbaida pircējus??? Manuprāt, kosmētika nav tā prece, kuru var ieskriet, pagrābt pašu pirmo kas pagadās un mesties pie kases. Es vēlos apskatīties, izlasīt sastāvu, citreiz arī pamēģināt, tas taču ir tikai normāli, jo nevaru atļauties izmest, piemēram, 30Ls par produktu, kuru pēc tam jāmet ārā.

Z Zinaida 11.02.2011

Vse ljudi bljadi, vesj mir bardak.V Rossii zil djadja, i tot mudak.

Z zane 21.02.2011

www.aromati.lv Ir vienmēr viss laipni un patīkami bijis. Nekādu sūdzību.

L Liene 30.10.2011

ļoti daudzos veikalos pārdevējas sadomājas ka ir augsta līmeņa modes dāmas un par apsargiem vispār neizteikties... s... uz kociņa un viss neiglitoti cilvēki kam nekas cits neatliek kā tēlot kaut ko

N neitrālā 30.10.2011

apsargam tāds darbs, skatīties, lai neviens nezog! Kas zina, tagad pēc izskata nesaprast zaglis esi vai nē...

M marisabelj 28.03.2013

Man liekas, ka visos parfumērijas veikalos tāda apsardze. Agrāk bija patikami ieiet tādos veikalos, bet pēdēja laikā negribas pat iet, tikai ienāc apsardze it kā skrien skatīties ko tu tur dari. Es saprotu, ka tas ir viņu darbs, bet man ar tādu attieksmi pazūd visa griba kauto smarzot un kaut ko pirkt...

L Lizbete 28.03.2013

Kollonas pārdevējas vispār ir iedomājušās, ka ir pasaules nabas un strādā superdarbā. Ar apsargiem esmu jau apradusi un uzpūtīgajām pārdevējām arī.
Taču ļoti žēl bija vienu reizi, kad vispār jutos pamesta veikalā - Spicē.
Iegāju, ilgi pētīju dekoratīvo kosmētiku, izvēlējos, piegāju pie kases ar pirkumu pāri 50ls, bet neviena pārdevēja tā arī nepamanīja mani, jo visas veikala stūrī par kaut ko kvēli sarunājās. Kādu brīdi pagaidīju un tad aizgāju uz Douglas.

A amazon 28.03.2013

?????????