www.sudzibas.lv Kolonna Alga konvertē

Kolonna - Alga konvertē

Kaadu laiku atpakaļ straadaaju par apsargu ''kolonna'';. Apsardzes priekšnieks ir taads S.Laivenieks, kurš meklee cilveekus, kas vareetu straadaat neoficaali, jo redz, tas ir izdeviigi viņa sievai Angelikas, respektiivi skaitaas, ka it kaa straadaa viņa(jo ofic.Stasis noformee viņu), bet patiesība džeks neoficiaali strādā un naudiņa tiek pārskaitīta uz Angelikas konta...taa kolonnas apsardzee strādā daudzi, domāju ka attiecīgajām institūcijām tur būtu ko paņemties un sodus uzlikt... protams visu naudu, ko pārskaita uz Staša sievas konta, apsardzes darbinieks nemaz nesaņem, jo redz Stasis aizbildinās, ka apsargs esot slikti straadaajis un apsarga nopelnīto naudu atstāj ģimenes budžetam!

M Maks 01.10.2008

Tā ir izplatīta afēra! Viens labums. Apsargs par neko ari neatbild lai tik zog.