www.sudzibas.lv Kidz One Apvaino pircējus

Kidz One - Apvaino pircējus

T/C Alfa veikalā Kidzone (SIA Ktryna) iegādājos ceļojuma gultiņu - manēžu. Pirkumu mājas izpakojām salikām, pēc tam saliekot un liekot atpakaļ pārvadājamā somā, taisot ciet rāvējslēdzēju somas šuves izira un rāvējslēdzēja slēdzis palika rokā. Atdodot preci atpakaļ veikalā pēc desmit dienām saņēmām pretī apvainojumus, ka DEFEKTS IR RADIES NEPAREIZAS/NEUZMANĪGAS LIETOŠANAS REZULTĀTĀ UN TO NEVAR DEFINĒT KĀ PRECES RAŽOŠANAS BRĀĶI. Mīļās māmiņas iepērkoties šajā veikalā lūdzu simtreiz pārliecinieties par preces kvalitāti. Pārdevējas it kā ļoti laipnas, bet kad atnes atpakaļ preci ar defektu, tad attieksme mainās. Veikalā pirktās preces mājās jāpāršuj, jo tirgo ļoti lielus brāķus.