www.sudzibas.lv Ķeizarmežs Attieksme galīgi garām!

Ķeizarmeža baseins - Attieksme galīgi garām!

Vājprāts!Trenere, kas māca bērnus peldēt, izturas ļoti slikti, bērni, kas uzreiz nedzird viņas komandas, uzšauj pa ausi!Biju šokā!Neļaušu savam bērnam sist!Turklāt bērni vairākkārt sūdzas, ka tikko iznirstot no ūdens daži nedzird komandas!Kas devis tiesības vienai krievenei ņirgāties par latviešu bērniem?

N

L Lunda 18.06.2008

Deretu uzzinat treneres uzvardu, jo droshi vien tur ir vairaakas treneres.

S sab 18.06.2008

"Kas devis tiesības vienai krievenei ņirgāties par latviešu bērniem?" Izradas, ka ta ir GALVENA problema saja sudziba. :-) Krievi un latviesi.

O oi 22.07.2008

tas ir psc... un varu dereet, ka to redzot biji shokaa un taa vietaa lai kaut ko dariitu, atnaaci te paraudaat! :D

Z Zzz 23.07.2008

Līdz pedējām teikumam sūdzībai nebija ne vainas, Nadja (baigas latviešu vārds, ko?)

D dsgds 29.08.2008

Nu te jau pēc komentētājiem skaidrs, ka vislabākais ēdiens latvietim ir otrs latvietis.Dod Dievs, lai `jusu bērni izbauda to, ka viņus paslīcina baseinā, uzšauj pa ausi vai vēl citādi rupji izturas, redzēsim tad, kā jūs te gudrās komentētājas varkšķēsiet!

L Ludmila 12.10.2008

Esmu pārliecināta, ka pret krievu un latviešu bērniem izturas vienādi.
Tādēļ sūdzību vienkārši varētu uzrakstīt bez personīgā naida pret krieviem. Domāju, ka sūdzību vajadzēja rakstīt iestādes direktoram.
Tas parasti ir ieinteresēts, lai klienti būtu apmierināti.

to par to tautiibu galiigi aizsaavi garaamm !!! tas bija lieki..

T Tereze 24.10.2008

Piekrītu sūdzības rakstītājai, jo peldoties bieži dzirdēju treneres kliedzienus un rupjo attieksmi pret bērniem. Ja netiek galā ar lielu grupu, lai vada individuāli. Kā arī 30 bērni mazajā baseinā un džakuzi ir par traku. Izvairos no baseina apmeklējuma dienas laikā, nav izturams.

S saiisa 17.01.2009

Njaa...tas komentars par tautibu bija lieks... Kads seit vispar sakars ar trenera attieksmi un tautiibu?

F feneks 18.01.2009

Nuja, dirsālīdēji latvieši savākušies, kas aizstāv mūsu nabaga apdalītos krievus, kurus te nabadziņus tā nīst latvieši.
Interesanti, ja jau viņus te nemīl, kāpēc tad viņi te vēl dzīvo?Taču dzīvo un vēl savu valodu pieprasa kā otru valsts valodu Latvijā!Totāls murgs!

P PW 26.06.2009

ja, tas pedejais teikums ir lieks un lieka domat par citu iemeslu kapec komentars vispar vienots.Bet, ja tomer ta ir noticis, tad jebkura gadijuma var versties recepcija. tas ir vienkarshi.
Brinos par tik neprofesionalu treneres attieksmi. pirms 20 gadiem-ok-domajams, bet ne musu laikos.
Pedejais komentars ar "totalo murgu"- pazudi, shaja sadalja nav ko meklet.