www.sudzibas.lv Ķeizarmežs Baseins netīrs, personāls rupjš!

Ķeizarmežs - Baseins netīrs, personāls rupjš!

Vakardien aizgājām ar bērniem uz Ķeizarmeža bērnu baseinu. Sākās viss ar administratori Ilonu, kas ar cilvēkiem runā tā it kā mēs viņai traucētu. Iedeva mums šī Ilona garderobes atslēdziņu. Atnācām ar meitiņu, bet skapītis izrādās ir pats pirmais, pie ieejas durvīm, kuras protams visu laiku tiek virinātas caurvējā, turklāt jebkurš var redzēt kas notiek ģērbtuvēs. Gājām atslēdziņu mainīt pret citu, lai skapītis būtu dziļumā, turklāt otrajā ejā. Uz manu jautājumu, vai viņa pārzin skapīšu izvietojumu, Ilona atbildēja, ka zinot jau gan! Tad es viņai arī pajautāju, ja zin, tad kāpēc dod šīs atslēgas, ja pārējie skapīši ir tukši?!
Aizgājām beidzot līdz bērnu baseinam. Hmm... pēc 20 minūšu peldēšanās aptvērām, ka ūdens ir NETĪRS!!! Es no tā izmakšķerēju laukā peldošu plāksteri! Labi, pievēru uz to acis, jo bērni priecīgi plunčājās. Vēl pēc 10 minūtēm ieraudzījām, ka tur peld vēl visādi netīrumi lielos kumšķos, puņķi un matu kušķi! FUUUIII!!! Aizgāju pie meitenes, kas tur sēž un atslēdziņas kolekcionē. Palūdzu, lai nāk iztīra baseinu, bet viņa man dikti pārgalvīgā tonī atbild: "Ko jūs gribat, lai es te tagad ar rokām to velku laukā?!". Es biju šokā! Tomēr viņa līganā gaitā aizgāja pēc sietiņa un ar milzīgu riebumu kaut ko izvilka no tā baseina. Mēs aizgājām uz burbuļvannu, bet kad atnācām, tad jau pa gabalu ieraudzījām, ka tur atkal peld visādi netīrumi! Tad jau gāja runāt mans vīrs. Viņa atbildēja, ka viņas pienākumos nav tīrīt baseinu un viņa netaisās to darīt! Protams tas viss tiek pasniegts tā, it kā mēs būtu pie kaut kā vainīgi un mums būtu jāmokaunās par savām prasībām! Mēs gājām projām.
Un vēl jāpiebilst tas, ka lai arī Ķeizarmežs ir orientēts uz ģimenēm ar visu vecumu bērniņiem, reāli dušas telpās un ģērbtuvēs galīgi nav padomāts kur novietot bebīti, lai varētu mierīgi apģērbties. Rezultātā 1 gadīgs bērniņš nolikts uz grīdas, pēc pirmā rāpojuma pa zemi ir viss NETĪRS un ar matiem un dubļiem aplipis!!!

Vispār briesmīgi nehigiēniska vieta - pretīgi netīra, ar vēl pretīgāku apkalpošanu. Un nemaz nerunāsim par bērnu trenneri Liliju, kas bērnus māca peldēt ar milzīgu riebumu, ir rupja pret viņiem (3 gadniekiem!) un viņas attieksme pret bērniņiem ir atkarīga no viņas garastāvokļa attiecīgajā dienā! Ļoti nepatīkami!

I

R riekstkodis 18.01.2010

Ļoti labi, ka uzrakstījāt, jo tad katram ir iespēja izlemt iet vai neiet. Kāds varbūt domā savādāk, taču katra pieredze ir jāapsver.

: :) 18.01.2010

Mjā, ko lai saka. Labi, ka cilvēki arī tāpat kā es domāju, jo tiešām telpu tīrība Ķeizarmežā ir katastrofāla. Īstenībā tā ir drausmīga, viss aizaudzis ar netīrumiem. Un vēl piebilde par dušām, ja mazgājās vismaz 3 cilvēki, tad pārējiem tek tikai ledus auksts ūdens. Vai tiešām tik elementāras lietas nav iespējams sakārtot!!! Kur skatās uzņēmuma vadība! Tiešām jāziņo attiecīgām iestādēm, lai kādu soda naudu uzliek?!

S Stefuks 04.02.2016

Vispār lasot šito stāstu liekas ka ir baseins nolaidies

A aaa 18.01.2010

Ko var gribēt no maksātnespējīga uzņēmuma! Cik administrators var dabūt naudu no debitoriem, tik arī tiek kompleksa uzturēšanai (dabūt jau var ļoti maz)!
Bet izsaku līdzjūtību, jo viss augstākminētais neatbrīvo sniegt pakalpojumu kvalitatīvu!

I Iveta 19.01.2010

Jaa, par taam dushaam aizmirsu piebilst. Taa patieshaam ir, ka ja mazgaajas vairaak par vienu cilveeku, tad uudeni noreguleet ir neiespeejami. Un veel aizmirsu pastaastiit par turku pirti, kuraa, ja vien nav tvaikam pievienotas smarzhiigaas eljljas (tas ir noticis tikai 1 reizi!), tad tas tvaiks SMIRD peec riktiigi sastaaveejushaas un sapuvusha uudens! FUI!

T tizla durbe 19.01.2010

o, johaidī...es tur neiešu:(

S simms 24.01.2010

Mans puika dēļ šīs rupjās trenres atteicās apmeklēt baseinu...

I Inga 26.01.2010

Чтобы пол был чистый, надо что бы все обувь переодевали в коридоре, а не то я переодела, а тут забегает семейка (без папы конечно)) ) и все в уличной обуви, потом же эту грязь и разносят по всей раздевалке или ещё лучше, другая тётушка радом сняла мокрые шлёпки и одела уличную обувь и сама там развела свинарник, так и хотелось спросить " а вы читать умеете??".

K Kristaps 27.01.2010

Mes apmeklejam bernu nodarbibas pie Lilijas. Gaidijam 2 menesus lai tiktu vinas grupa. Man liekas tas runa ari par treneres popularitati. Un par to rupjibu? Nekad netiku dzirdejis no berna sudzibas un berns nak uz nodarbibam ar lielu prieku

K kartupelis 28.01.2010

nesaprotu tos čīkstulus, ja nepatik var tak neiet ir tak citi tīrāki atpūtas kompleksi. Vai ķeizarmežs ir vienīgais. Un normāls cilvēks savus bērnus hlorainā baseinā vispār nelaistu.

I Ivita 03.02.2010

Priekš kam jābrauc uz citu baseine, ja Ķeizarmežs sanāk tuvāk mājām, tur ietu daudz cilvēku, bet viņi paši atbaida ar visu savu uzvedību un netīrību. Es ari gāju uz šo baseinu kādu laiciņu, bt tad nojautu, ka ta nav ta labakā vieta, kaut gan cenas ir mistiskas, bet ja sakārtotu, tad noteikti es atgrieztos tur jo vieta ir laba un mans dēliņš tur pat spēlē futbolu un bija ērti kamēr bērns ir trenniņā, pati gāju uz baseinu.

A aza 12.02.2010

Keizarmežā apmeklēju aerobiku un par tīrību nevaru sūdzēties. Kopumā ar klubu esmu apmierināta, vēl jo vairāk šajā gadā ir samazinātas cenas.
Es apmierināta.

E Egils 17.03.2010

Tas personāls, ar kuru man ir sanācis tur kontaktēties, nav nekad bijis ne rupjš ne citādi nepatīkams. Diemžēl šovakar man pirmo (un pēdējo) reizi nācās aiziet no turienes pat neielecot baseinā. Tvaika pirts smirdēja.. vnk smirdēja. Tāpat kā iepriekšējā reizē smirdēja burbuļvanna. Šovakar tā bija atslēgta.
Iesaku pamēgināt Ķeizarmeža tvaika pirti, ja vēlaties savu pakaļu novietot vietā, kur pirms tam 30 citas ir svīdušas. Virsma gluma diezgan, bet neviena veselības/higiēnas pārraudzības iestāde par TO nekad nav likusies zinis. Iespējams, ka 1x dienā to tomēr noskalo..

S Stefuks 04.02.2016

Man nepatīk ka baseins ir slikts bet bērnus jau var arī sūtīt uz basketbolu tur ir augsts līmenis, laipni trenneri un var iegūt bērni jaunus draugus!

V Viktorija Barone 10.02.2017
Rupja apkalpošana

Rupja apkalpošana,darbinieki pārpīlēti bravūrīgi.Netīrība!