Ķeizarmežs

Ja konechno nechasto bivaju v sportklubah Rigi , no keizarmezs - eto mesto gde horoshaja ideja no otvratitelnij personal v bare ... grubije i nesposobnije rabotat v etoi sfere malogramotnije devici .... pozor rukovodstvu keizarmezs !!!! ja sam vrjatli tuta budu zahodit i drugim nebudu sovetovat .... vam nado prijehat v tallinn i pouchitsa u nas nemnogo kulturi !!!

J

I Irina 26.02.2007

Poses4aju Keizarmezs reguljarno.....nas4et obsluzivanija polnostju ne soglasno, prekrano podobran personal....nekotorije ljudi sami portjat obstanovku svoim prisutstviem. mozet s na4alo nado posmotretj na sebja, a otcenivatj drugih......

1 1 06.03.2007

da da do tttttttaaaaaallllll lllliiiiiiiiinnnnnnnnnaaaaaaaa ddddddaaaaaaaalllllllleeeeeeekkkkkkkkkkkoooooooo.!

S sds 08.05.2007

saglasen s pervim , chto keizarmezs polnoje delmo v plane obsluzhivanije i ja ne odin tak dumaju . tam horosho naverno takim , kto nikoda v zhizni nevidel kakoje dolzhno bit obsluzhivanije :) no kolhoznikam i plebejam tam mozhet i nravitsa :)))) koroche jest klubi i normalnije v rige

M mistaker 16.04.2016

kachestvo sootvetstvuet cene. Vse hotjat za djowego polu4itj nailu4wee, no takoe redko bivaet...

I inko4 28.02.2017

Если это дешево, то я трамвай

V Viktorija Barone 10.02.2017

Esmu uzticīga kliente jau vairāk kā piecus gadus. Tāpēc biju nepatīkami pārsteigta par darbinieces Madaras rupjībām., augstprātību un pārspīlētu bravūru. Savā brīvdienā ,labā noskaņojumā atbraucu atpūsties un apmeklēt baseinu, pirti utt. Receptūrā uzreiz nācās uzklausīt pārmetumus ,lai ātrāk runāju, ko vēlos. Nebija pabeigta saruna ar mani ,kad Madara pievērsās sarunai pa telefonu. Jutos ļoti nepatīkami par Madaras attieksmi pret sevi kā pret klientu. Gadu starpības ziņā ,es varētu būt viņas māte,.Man ļoti negribētos lai nākamo reizi mani sagaida šādas madaras!