www.sudzibas.lv Ķeizarmežs "laipna apkalposana"

Ķeizarmežs - "laipna apkalposana"

Esmu si sporta kompleksa patstaviga kliente, un daudz maz visus sis iestades minususm pienemu, jo tomer ta ka 100% ideali nebus nekur.
protams ka vienmer naku pa dienas vidu. un nu reizem jadoma ka apkopeja sajaa iestade neeksiste, jo sieviesu gerbtuve vienkarsi pludoja, kad es ienacu un kad nacu atpakal no baseina un pirtim situacija diemzel bija tada pati.
Bet iemesls kapec rakstu so te ir meitenes vardaa Kristine nelaipna izturesanas pret klientiem
nav patikami, ja tiec apkalpots ar riebumu seja, un tiec pavadits nicinosiem skatieniem..
Turpreti cik esmu apkalpota no Lienes, sendras un Sanitas puses vienmer apkalposana bijusi laipna, un meitenes neskaidribu gadijuma ir palidzejusas.
Cerams ka nebus ar sadu lietu jasaskaras.
Meitenes jus esat tas iestades sejas, kas rada pirmo iespaidu par jusu darba vietu, ja ne jus tad kurs gan cits spes radit labu iespaidu par jusu darba vietas piedavatajiem pakalpojumiem.

Ilgadeja sii kompleksa kliente Valerija.

V