KB Īpašumi, SIA - krāpšana

2008. gada septembrī, noslēdzu ar SIA KB Īpašumi līgumu, ko pārstāv Kaspars Bertāns, par dzīvokļa īri Rīgā, Tallinas ielā 92A. Saskaņā ar īres līguma noteikumiem iemaksāju gan drošības naudu, gan īres maksu par pirmo mēnesi. Vienojāmies, ka dzīvoklī varēšu ievākties pēc dažām dienām, kad tiks veikti nepieciešamie dzīvokļa uzlabojumi un tad arī saņemšu dzīvokļa atslēgas. Dienā kad man bij jāievācās Bertāna kungs nebija sazvanāms un nākamajā dienā ari! Pēc apmeram nedēļas sazvanot, jautāju lai atdod atpakaļ manis iemaksāto naudu, jo nav vairs intereses šo dzīvokli īrēt (pie tam kā gan tas būtu iespējams, ja nav pat atslēgu), sekoja solījumi par naudas atmaksāšanu rīt... parīt... nakamnedēļ. Lieki piebilst, ka uz maniem tālruņa zvaniem viņš neatbildēja un bija sazvanāms tikai no citiem nummuriem. Iemaksāto naudu neesmu saņēmis vel līdz šai dienai.
Tādēļ aicinu atsaukties, rakstot man uz e-pastu: [slēpt]@navigator.lv visus, kuriem ir materiāla rakstura pretenzijas pret SIA KB Īpašumi un Kasparu Bertānu, lai rosinatu pret viņu krimināllietu par krāpšanu un līdzekļu piesavināšanos

V