KB Īpašumi, SIA - Kaspars Bertāns

Mans stāsts ar Kasparu Bertānu ir sekojošs. aprīļa beigās noslēdzu īres līgumu ar Kaspara Bertāna pārstāvēto SIA "KB Īpašumi" par dzīvokļa īri Tallinas ielā 92A. Līgums tika noslēgts ar nosacījumu ka dzīvoklī tiks ienestas papildus mēbeles un iebūvēta virtuves iekārta, jo dzīvokļa iekārtojums bija gaužām nabadzīgs. Norunātajā dienā kad bija plānots labiekārtot dzīvokli Kaspars Bertāns neatbildēja uz telefona zvaniem. Neatbildēja arī nākamajā dienā. Tikai aiznākamajā dienā izdevās sazvanīt no cita numura un atkal bira solījumi, kuri netika pildīti. Un tā bija 3 reizes pa mēnesi kad nepildīja solījumus. Piedevām, reiz es biju aizmirsis aizslēgt durvis dzīvoklim un kāds bija pavēris durvis un paķēris manu somu ar portatīvo datoru. Es metos skriet pakaļ un pēc pāris stāviem šie bija nometuši somu un aizskrējuši. Runāju ar kaimiņiem un viena no viņām man zināja stāstīt par to ka šinī mājā jau 5 dzīvokļi bijuši apzagti. Plus vēl tas ka uz vairākām dienām bija pazudis siltais ūdens. Un arī šoreiz Kaspars Bertāns necēla klausuli kad vēlējos par to viņam paziņot. Un es kā muļķis vēl samaksāju 3 mēnešus uz priekšu un plus vēl drošības naudu. Bet tagad nožēloju ka vispār ielaidos ar viņu kaut kādās darīšanās. Ja kādam ir līdzīgas sūdzības par Kaspara Bertāna aktivitātēm, sūtiet savu stāstu uz [slēpt]@inbox.lv

J jurisvonders2 10.01.2015

Tas kaspars bērtans tak ir pēdējais glevulis, sīks zaglēns un krāpnieks, ar to noladēto kropli nevar nekādos darījumos ielaisties apčakarēts tiksat, sia KB LĪZINGS HANSABROKERI UN LIENE AUTO TAS IR TAS FIRMAS KUR TAS SĪKAIS BAILĪGAIS ZAGLĒNS KRĀP VISUS CILVĒKUS!!!