KB Īpašumi, SIA - KB Īpašumi, SIA

Par "KB īpašumiem" un Kasparu Bertānu priekšgalā ir sekojošs story: Internetā atrodot interesantu sludinājumu par pieņemamu īres maksu, nolēmām šo dzīvokli apskatīt. Satiekot KB iespaids palika ļoti pozitīvs gan par dzīvokli, gan par attieksmi no namīpašnieka, tapēc nolēmām sākt jaunu gadu ar jaunu dzīvokli. Un tad sākās... Solījumi, solījumi, solījumi... Solīts tika, ka iebūvējamā virtuve ar visu iekārtu būs līdz mūsu ievākšanās dienai. Protams, kad ievācāmies, priekšā bija plika siena. Pēc 2 nedēļu lūgšanās, tika atnesti iepakojumi un nosviesti istabas vidū. Vēl pēc nedēļas atnāca jauns puikiņš, lai saliktu virtuvi. Pus dienu pastrādājis un izurbis caurumus nepareizajās vietās, viņš aizgāja paņemot līdzi mūsu mantu. Pēc kārtējiem solījumiem, nospļāvāmies un salikām visu paši. Virtuves tehniku nopirkām arī par savu naudu, kaut tas tika solīts no KB. Domāju, ka beidzot viss būs kārtībā... un sākās atkal.. Pēc mēneša atnāca paziņojums, ka sakarā ar inflāciju, attiecīgi 1:1 tiek paaugstināta īres maksa :)vēl pēc mēneša tas pats notika ar autostāvvietu un komunālajiem. Te nu es metu mieru sapnim par mierīgu dzīvošanu un cerēju uz mierīgu aiziešanu no dzīvokļa saņemot savu iemaksāto drošības naudu. Un atkal solījumi, solījumi, solījumi... Dzīvokļa pieņemšanas - nodošanas aktu KB atsakās parakstīt defektācijas aktā norādot putekļus aiz dīvāna :) un caurumu sienā (ko izurbis viņa elektriķis)īres maksu protams turpinot iekasēt.
Tāpec lūgums, ja kādam no Jums ir bijušas vai ir domstarpības ar KB īpašumiem, lūdzu rakstiet uz e-pastu [slēpt]@one.lv Kopā varbūt ko panāksim! Paldies.

D Dāvis 17.11.2009

Pilnigi Piekrītu !!!

Jādara kaut kas lietas labā, un steidzīgi !!!