Kazene veikals - Slikts serviss

Zemas kvalitātes bižutērija, par neadekvātu cenu. Saņēmu brāķētu kaklarotu un aproci no e veikala, uz saziņu ignors...
Ļoti nepatīkama pieredze, neiesaku iepirkties šajā veikalā.
Kā var noprast pēc attieksmes uz klientu ir nospļauties. Atlaides piešķirtām precēm totāliem brāķiem, salipinātiem atgriezumiem utt. Mani izbrīna kā var kaut ko tādu vispār nav kauns piegādāt...

14.12.2022

#

Good Intentions 14.12.2022

Nenospļauties uz patstāvīgiem un tādiem kuri nemēģina atgriez preci.

K KazeneVeikals 14.12.2022

Kazene veikala vārdā rakstu, ka uzņēmums nav saņēmis no sūdzības iesniedzēja nevienu pretenziju. Nav bijusi nekāda veida saziņa ar uzņēmumu.
Šaubos, ka šī ir patiesa sūdzība, jo ja kas tāds ir noticis, tad vispirms sazinās ar uzņēmumu.
#salipinati atgriezumi tiek pieminēti sūdzībā. Domāju, kas tā varētu būt par rotu?! Nešķiet korekta sūdzība.

T taisnibascinitajs3 14.12.2022

Iegāju pat apskatīties, tur tak majaslapā visas rotas zem 10 eur, ko tu gaidīji, īstu sudrabu?