www.sudzibas.lv Kazene veikals Attieksme pret darbiniekiem

AtrisinātaKazene - Attieksme pret darbiniekiem

Nevienam neiesaku strādāt šajā veikalā, jo no tevis prasa neiespējamo, tāda sajūta, itkā šis ūķis būtu kā banka, kad tu tikai rukā un uz wc aizskrien un atpakaļ! Nekāda cilvēcīguma, jo par ēšanu vari aizmirst, tikai veselību sabojāt! Iemest mutē kautko var tikai tad, kad neviena nav, bet tāpat ir sajūta, ka esi kā tirgū, kur atnāk klients ,bet tev ātri jaizēd mute, lai varētu pievērsties klientam!! Un vispārīgā attieksme, kad tev ar smaidu sejā saka vienu, bet izdara pretējo, un izdara kā pašiem ērtāk. Liekuļu bars! Alga smieklīga, bet no tevis prasa nezin ko!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sanita Jirgensone 14.06.2016

Sūdzība pret uzņēmumu Kazene ir atrisināta un pretenziju nav.
Konflikts tika atrisināts abpusējā ceļā.

A Anita Sproģe 06.06.2016

Es gan tur nostrādāju trīs gadus un neko tamlīdzīgu nevaru teikt. Vadība bija prasīga, bet alga adekvāta. Varbūt Tev vienkārši nav paveicies.

S Sanita Jirgensone 07.06.2016

Varbūt 3 gadus atpakaļ bija savādāk. Un uzteikt darbiniekam darba līgumu caur sms ir nekaunīgi un nesmuki. Likumīgi tas ir jādara 3 darba dienas iepriekš brīdinot darbinieks, nevis kaut kā savādāk. Par pārējo negribu te apspriest.

L Ligishh 10.06.2016

Strādāju jau no oktobra un varu teikt,ka nekas no tā,ko TU te raksti NAV patiesība! Vadība mums ir laba! Sarunāt var visu, nāk pretī. Par algu runājot, šeit alga ir daudz labāka,nekā rimi vai maxima,kur izspiež maksimumu no cilvēka, atmetot kapeikas,par kurām īri knapi var samaksāt. Tu esi ļoti jocīga, Tev vadība gāja pretī un tagad Tu noliec visus. Kāpēc tad Tu vispār nāci strādāt uz Kazeni,ja jau tas ir baigais "ūķis" ?
Es strādāju 6-8 h darba dienu, reti eju uz wc šajās stundās. Dpmāju,ka neesi nekāds mazais bērns,kas nevar pāris stundas izturēt bez siltā ēdiena. Ja esi tik aprobežota,labāk turi savas negācijas pie sevis!

B betula 10.06.2016

Piekritu Ligishh tadu vadibu ka mums Kazene, Latvija nav daudz.Vienmer un visur palidzes ka vares.Seit stradajot uz darbu var iet ar prieku,un ari algas diena mute smaida par sanemto algu.Mulkibas tu te raksti Sanita

S Sanita Jirgensone 10.06.2016

Ha ha ha, varat aizstāvēt savu kazeni cik vien gribat, tāpat te viss ir skaidrs.. nepietiek ar to ka darba devējs pārkāpj likuma pantus un paši kā zīdaiņi atlaiž cilvēku no darba nevis normāli pasakot to mutiski, bet gan sms veidā! Pieauguši cilvēki? BĒRNUDĀRZS!!!! Un izdara nelikumīgas pašdarbības uz savu galvu! Viss nāks atpakaļ ;)

L Ligishh 11.06.2016

Iesaku Tev attīstīt savu intelekta līmeni! Tas palīdzēs Tev dzīvot! Pagaidām izskatās,ka esi ļoti nelaimīgs cilvēks!

O Objektīvs 10.06.2016

katrs bizness ienes tik, cik ienes un alga ir no tā atkarīga, nevis tikai no tā, cik tu šobrīd skrien. Tev pus gadu vismaz ir jābizo un kopā ar kolēģiem, lai celtu kopīgi uzņēmuma ienākumus. bet algu saņēmēji parasti to nesaprot, jo nekad nav uzturējuši veiksmīgu biznesu. Tāpēc tā ir alga, nevis ienākumi no biznesa. Nepatīk cipars, nestrādā, nepatīk darba stils- sēdi mājās un sūkā pirkstus un sūksties, ka darbu nevari atrast. Kā tad tā labklājība ceļas??? Izveido savu biznesu ejošu un tad žvanksti te