www.sudzibas.lv Kazene veikals Necilvēcīga attieksme

Kazene - Necilvēcīga attieksme

Neejiet strādāt uz ''Kazene'', jo tur ir 6- 8 h darba diena, kuras laikā neļauj pat uz 10-15 min iziet kkur paēst , k-vai pasēdēt uz soliņa. Es neko neteiktu, ja varētu turpat darba vietā pasēdēt 10 min paēst, bet arī tas tur nav iespējams ; un nav pat kur āra drēbes un zābakus nolikt tur nolikt.
Un padomājiet, mīļie cilvēki, kā tas no malas izskatās, kad pārdevēja aiz letes kko grauž vai ēd pa fikso kādu banānu vai vēl ko! un tad pienāk cilvēks, kuram kkas jāpastāsta par preci.. Pilnu muti gremojot runāsi ar cilvēku??
Un vadība vēl uzskata , ka tas ir normāli , ka nevar uz 10 min cilvēks iziet?!! Es esmu nepīpējošs cilvēks, man nevajag daudz brīvo laiku, un stundām es neēdu, tāpēc uzskatu , ka tas nav normāli!!
Cieniet sevi , mīļie cilvēki!!