www.sudzibas.lv Kavet darbinieku neizglītotība

KAVET brīvības ielā - darbinieku neizglītotība

Nevienam neiesaku vērsties šajā klīnikā, ja nu ir vēlme savu mīluli nobendēt! Tas jau bija kādu laiciņu atpakaļ, bet lieta bij tāda, ka manai kaķenei kļuva ļoti ļoti slikti, viņai bija kkādas lēkmes baisas, tā kā šī klīnika bija vistuvākā braucu uz turieni...Dakterīte ļoti laipni uzņēma, izmeklēja, paņēma analīzes un palaida mājās. Kaķenei kļuva arvien sliktāk. Kad aizbraucu otrei pēc analīžu rezultātiem, mana kaķene bij uztaisīta jau par suni, kad teicu ka man ir kaķis, tad fiksi viņa tika nokristīta par runci. Labi, saprotu - daudz darba visiem izsekot līdzi nav iespējams. Pēc analīzēm pateica ka kaķenei esot B vitamīna trūkums organismā. Sadeva līdzi šprices, ko katru dienu kaķenei špricēt zem ādas, bet kad manīju, ka nekas nelīdz un ka kaķenei kļūst arvien sliktāk un sliktāk, devos uz klīniku pakaļ analīžu rezultātiem, ko viņi nemaz negribēja dot, kaut gan par tiem jau biju samaksājusi, pēc ilgas skaidrošanās tomēr tos dabūju un ar tiem un visu kaķeni nakts vidū tesos un citu vetklīniku, kur man skaidri un gaiši paziņoja, ka kaķenei ir aizkuņga dziedzera vēzis...biju manāmā šokā, jo reāli kko glābt bija par vēlu. Pēc pāris dienām kaķeni ar smagu sirdi iemidzināju...
Nezinu kas par kaktu izglītību ir Kavetā strādājošajiem, bet savus mīluļus uz turieni vairs nevedīšu, kaut man piemaksātu - nevedīšu, un citiem arī silti iesaku to nedarīt, ja savs mīlulis ir dārgs!!!

R

A annija 22.07.2010

ja nebutu Kavet dakteru, man suns nebutu izglabts, vinu pacietiba, sapratne un ieteikums, kad iebrazamies pie vinime 4 no ritaa, un nakoshos 6 nedeljas ik pec 2 dienam bijam ciemos - vienmer laimpni un profesionali. Vel tagad pec gada aizejot vini mus atcerejas - vienmer laipni, ja paludz palidzibu, gan ar gariem nagiem, gan ar ercem, pat nemediciniskiem sikumiem.

K Kenari 21.11.2010

Ari musu milulis tika arstets Kavetaa un neko sliktu par sho kliniku nevaru pateikt, darij avisu kas bij vinju spekos lai izglaptu sibirijas haskiju diemzel kaita bij iedzimta un pie visa vianigs ir audzetajs un klubs Favorits pluss kas velak izradijas krusto sunjus shkersam piemeram tevu ar meitu un rodas iedzimtas slimibas nevienam neiesaku njemt dzivniekus no shii kluba!!! Kas attiecas uz sho rakstu uzskatu ka shadi gadijumi gadas un nav uzreiz jauzvelj vidsai klinikai vainu arsti nav vainigi nevienmer var uzreiz ko tadu atklat ir tadi gadijumi tadelj nevajag iebilst, arsti ravas sviedros lai izglabtu musu miluli un par to esam ljoti pateicigi.

M Marina 05.08.2011

Man kavetā divreiz izglāba suni (dakteris Māris - lieliskais ķirurgs). Taču ar kaķi bija diezgan nolaidīgi - domāja kā nieru nepietiekamība, taču kad pati uztaisīju sonoskopiju citā klīnikā, jo kaķis nevarēja pačurāt, izrādījās kā akmeni urīnpūslī. Neoperējam, kaķis ārstējas KAVET stacionārā. Neko sliktu nevaru pateikt. Arī cenas ilgstošai ārstēšanai ir visai mērenas - gandrīz par brīvu. Pirmais apmeklējums gan nebūs lēts.

A Alex 14.11.2011

Horoshaja klinika, ochenj! vrachi ne Bogi i eto nuzno ponimatj, sledite luche za svoimi zivotnimi luche

A Azik99 30.07.2013

Man arī ir tikai pozitīvas atsauksmes par "Kavet". Mums ir 2 oriental šķirnes kaķi, puika un meitene, abus sterilizējām "Kavet", viss bija diezgan labi.
Nesen abi divi saslima - kaķenei kaut kas ar lūpām, kaķim ar ādu. Kaķenei sašpricēja kaut ko uz vietas, uztaisīja pārbaudes uz onkoloģiju (negatīvas par laimi), pēc nedēļas viss pārgāja. Kaķim arī kaut ko sadeva, kažoks tagad ir kā agrāk.
Pa vidam biju vēlreiz, bet vairs neatceros kādēļ, bet nu 7 gadu laikā viss līdz šim ir bijis ļoti labi.
Paldies dakteriem un tā turēt!

V Vladlena Gulbe 25.01.2018

Manu kaķi tur izglāba.Bija plauśu tūska un epilepsijas lēkme.

S Signijavvv 25.04.2018

Mums bija ļoti slikta pieredze ar šo klīniku. Nekad vairs tur savu sunīti nevedīšu. Sākās viss ar to ka sunītim palika ļoti slikti, vēma, rēba galva, nevarēja pastaigāt, nesaturēšana. Aizbraucām pirmo reizi, pateica ka sunin sap vēders, izrakstija citu barību. Teica ja nepaliek labāk, nākamajā dienā jādodas pie viņiem atpakaļ.Minēja iemeslu ka tas ir pieļaujams sunīša meklešanas laika. Sunītim nepalika nemaz labāk, tikai sliktāk. Nākamā dienā mums izrakstīja tabletes kuņģim, atkal teica ja nepaliek labāk brauciet atkal. Nākamajā reizē noņema asins analīzes. nākamā dienā jazvanot un zināšot rezultātus. Zvanu, šoreiz strādā cita ārste, saka ka sunītim kautkas ar aknām neesot kārtībā. Jautāju, mums braukt uz kliniku, kaut kādas zāles laidīsiet iekšā vai kā? Ārste noteica kā gribat. Nākamā dienā braucam uz kliniku, strādā veternarārste kura iepriekš mūs pieņēma. Parbauda asins analīžu rezultātus, viss ir kārtībā. Nosūta uz ultrasonogrāfiju. Tur mums pasaka ka sunītim galva ūdens, nosaka diagnozi, pie ļoti slikgi redzamiem apstākļiem (tā rakstīts slēdziena), ārste saka, pieņemsim kad visas šis problēmas ir no tā. Izraksta mums neskaitāmas zāles. Sēžam mājas ārstējamies. Sunītim paliek ar vien sliktāk. Vedu pie cita veternararsta, izrādās ka sunitim sap mugura, un viņai atsakās pakaļējās kājas, suniti momentā liek pie sistēmām. Veternararste saka, ka pārāk jau ievilkts, un nezin vai vares izārstēt sunīti līdz galam. Šobrīd cīnamies par to vai sunīts staigās normāli, vai tomēr būs grūtības.