www.sudzibas.lv Kavet darbinieku neizglītotība

KAVET brīvības ielā - darbinieku neizglītotība

Nevienam neiesaku vērsties šajā klīnikā, ja nu ir vēlme savu mīluli nobendēt! Tas jau bija kādu laiciņu atpakaļ, bet lieta bij tāda, ka manai kaķenei kļuva ļoti ļoti slikti, viņai bija kkādas lēkmes baisas, tā kā šī klīnika bija vistuvākā braucu uz turieni...Dakterīte ļoti laipni uzņēma, izmeklēja, paņēma analīzes un palaida mājās. Kaķenei kļuva arvien sliktāk. Kad aizbraucu otrei pēc analīžu rezultātiem, mana kaķene bij uztaisīta jau par suni, kad teicu ka man ir kaķis, tad fiksi viņa tika nokristīta par runci. Labi, saprotu - daudz darba visiem izsekot līdzi nav iespējams. Pēc analīzēm pateica ka kaķenei esot B vitamīna trūkums organismā. Sadeva līdzi šprices, ko katru dienu kaķenei špricēt zem ādas, bet kad manīju, ka nekas nelīdz un ka kaķenei kļūst arvien sliktāk un sliktāk, devos uz klīniku pakaļ analīžu rezultātiem, ko viņi nemaz negribēja dot, kaut gan par tiem jau biju samaksājusi, pēc ilgas skaidrošanās tomēr tos dabūju un ar tiem un visu kaķeni nakts vidū tesos un citu vetklīniku, kur man skaidri un gaiši paziņoja, ka kaķenei ir aizkuņga dziedzera vēzis...biju manāmā šokā, jo reāli kko glābt bija par vēlu. Pēc pāris dienām kaķeni ar smagu sirdi iemidzināju...
Nezinu kas par kaktu izglītību ir Kavetā strādājošajiem, bet savus mīluļus uz turieni vairs nevedīšu, kaut man piemaksātu - nevedīšu, un citiem arī silti iesaku to nedarīt, ja savs mīlulis ir dārgs!!!

R

Z zuze 20.05.2008

Tā nakts vidū ņēma un pateica - aizkuņģa dziedzera audzējs? Tur tak laikam ekstrasensi strādā!!! Kaut kā izklausās pēc kārtējās dr. Beinarta klīnikas diagnozes!

S skaida 20.05.2008

Kā to dakteri sauca? Varbūt Iveta ( tāda neliela, apaļīga)?

J Jana 11.06.2008

Arī mums nav diezko paveicies ar klīnikas apmeklējumu. Mums, atvedot suni, kuram uz ādas izsitumi, daktere, malā stāvot, noteica diagnozi - pārāk daudz olbaltumvielu (dodam sabalansētu barību) un vēl nedaudz un būtu bijusi pamatīga ķeza ar spalvas krišanu un vēl nez ko. Samaksājām naudiņu par kkādām tabletēm un braucam mājās. Piezvanījām pazīstamajai vetārstei, kas atbrauca un iešpricēja zāles pret alerģiju. Nākamajā dienā viss bija labi.
Pēc KAVETa apmeklējuma radās iespaids, ka no mums tikai naudu vēlas noslaukt...

A Anna 09.07.2008

Man ir 2 suņi Chihuahua un Labradors.Vienmēr braucu uz KAVET, zinu daudzus gadījumus, kad klīnikas KAVET darbinieki izglāba mūsu mazos Mīļos.Chivava man arī ir dzemdējusi KAVET-veiksmīgī, esmu ļoti pateicīga, jo maigi izsakoties biju satraukusies nakts vidū traucos ar milzīgu ātrumu, pa ceļam zvanīju, tikai pateicu mēs dzemdējam, tūlīt būsim, sagaidīja ar atvertām durvīm.
Par cenām... nevaru nepiekrist... nav zemas, taču ne augstāk kā citās veterenārās klīnikās...Taču esmu vienmēr pārliecināta, ka manu Mīluli tur pieņems arī bez iepriekšējā pieraksta, nevis kā Imantas klīnikā es atbraucu, jo trusītim slikti palika, man pateica ka viss esot aizņemts, lai braucu citur vai gaidu līdz rītam...

V vija asbaha 21.07.2008

Super ķirurgs dakteris Māris un daktere Caune. Mēs vedām iepriekšējo suni, kuru vajadzēja iemidzināt gadu dēļ, tādu iejūtību un pretim nākšanu reti var sastapt no dakteriem pret cilvēkiem, kur nu vēl pret dzīvniekiem. Tagad ejam arī ar jauno suņuku un zinam, ka Kavet kolektīvam varam uzticēties. Vija

I Ieva 02.09.2008

Pievienojos visam, kas teikts par KAVET darbinieku neprofesionālo rīcību, kura mūsu gadījumā jau robežojās ar noziedzību.
Šajā klīnikā veica kastrāciju manam britu runcītim. Tik vienkāršā operācija beidzās ar neaprakstāmu murgu...vairāku nedēļu garumā. Ja mums nebūtu paveicies atrast citu veterinārārstu Čiekurkalna veterinārajā ambulancē, mūsu kaķis droši vien vairs nebūtu dzīvs. Ārsts konstatēja, ka kastrācija ir veikta nolaidīgi...varētu vēl saprast, ja tā būtu kļūda – katram var gadīties...bet šī bija klaja nolaidība.
Tādēļ es rosinātu visus, visus, kam svarīga savu mājdzīvnieku veselība, izvairīties no šīs klīnikas apmeklējuma!!!

I Ingrīda 25.09.2008

Lūdzu pastāstiet, kurā vietā ir Čiekukalna vetklīnika un kāds ir tās darbalaiks?
Kavetā, intensīvajā terapijā, pašreiz ārstējās mana kaķenīte. Stāvoklis smags, liekas, ka ārsti dara visu, bet palasot šos komentārus palika bail.
Mans iepriekšējais kaķītis nomira Beinerta vetklīnikā. Ja paša Beinerta attieksme likās normāla un viņš darīja, ko var, tad ārstiem, kas dežūrēja pa dienu, bija vienalga. Tā blondā dāma nebija spējīga, vai negribēja pamanīt, ka kaķītim sākusies plaušu tūska. Tā arī viņa aizgāja. Tāpēc Beinerta klīnikai eju garām ar lielu līkumu.
Tagad vairs nesaprotu, kur vest dzīnieciņu, ja notiek kas ļauns.
Varbūt kāds ar dot padomu?

E elizabete 07.12.2008

es gan varu teikt, ka man kavets bija vieniigais glaabins manam suncim, kuru zvaigznaaju gatves kliinikaa piedaavaaja iemidzinaat. tur liidz shim straadaaja manupraat labaakais kirurgs Sergejs Semjonovs. Protams, leeti nav, bet taa paarsvaraa ir visur, cik esmu izgaajusi kliinikas. manupraat ne jau no kliinikas ir atkariigs, bet no tur straadaajoshiem speciaalistiem.

L Līga 21.01.2009

Es arī varu teikt tikai to labāko. Manu kaķeni dakterēja daktere Līga! Kaķene arī jau gandrīz bija atdevusi galus. Nedēļu braukājām uz sistēmām un špricēm - tagad kaķene dzīvāka par dzīvu. Paldies dakterei un jaukajām māsiņām!

N Nadīna 21.01.2009

piekrītu Elizabetei, jo mūsu situācija bija ļot līdzīga. Zvaigznāju gatves klīnikā Hīrons daktere Konopore pateica, ka kucēns jānomidzina, bet Kavetā viņu pāris dienās izārstēja. Vienīgais mīnuss Kavetā ir nenormāli augstas cenas, bet, ja dzīvnieks tiek izglābts, tad vismaz nav žēl. Bet Zvaigznāju gatvē gan nevienam neieteiktu griezties- PILNĪGI LOHI.

I ingus 21.01.2009

ak dies, nu gan tēma...

K Kadus 27.01.2009

Par "KAVET" varu pateikt visu to labāko, jo mani abu sunīši ir sveiki un veseli pateicoties Dr.Caunes ārstēšanai. Mēs dodamies tikai tur, jo pilnīgi uzticos tikai šai dakterītei. Un vēl...par cenām es gan piekrītu, ka ir pa augstu, bet laikam mūsdienās visiem ir jāēd, arī vetārstiem. Es tikai ļoti ceru, ka viņi saņem attiecīgu darba algu.

J Jelena 25.02.2009

Varu pateikt tikai liels paldies vetārstiem no klīnikas KAVET.Viņi palīdzēja manam kaķim.Tādu labu atteiksmi pret slimnieku es nerēdzeju nevienā cilvēku klīnikā(pati saistīta ar medicīnu).

A albinite 21.04.2009

KAVET.
Manam sunim tur veica mikroķirurģiju bija plīsušas saites un vēl viss kas, sašuva perfekti, sadzija un tagad skraida laimīgs.:)
Tad manu suni notrieca mašīna bija norauta austiņa, kā arī traumēts vaigs(pārrauts) un vēl daži citi nobrāzumi -sašuva jau atkal un viss ir ok. :)
Ziniet par sava suņa dzīvību būtu gatava atdot visu, pat savējo pretī.Esmu ļoti pateicīga ķirurgam kurš izārstēja manu suņuku, un atšķirība no citiem šie vienīgie atbrauc uz mājām un samērā ātri atbrauc.
ja nešaubos tad ķirurgs abās reizēs bija Sergejs Semjonovs.

S sjenna 11.09.2009

Es vienmēr braucu uz Kavet. Mums ar franču buldogu ir bijušas visādas problēmas, pat tik nopietnas, ka karstā vasarā elpas trūkuma dēļ viņu bija tā teikt "jāatkačā", iepriekš pazvanot- viss vienmēr jau ir sagatavots, lai pēc iespējas ātrāk varētu palīdzēt- arī ātrās palīdzības šoferi ir ļoti saprotoši un dara ko var, lai pēc iespējas ātrāk nogādātu dzīvnieku klīnikā.
Ar iepriekšējo suni gājām uz konsultāciju pie dr.Semjonova - atstāja ļoti zinoša ārsta iespaidu.

D Desenchantee 16.09.2009

Manu suņi tur izglāba no nāves, par ko arī esmu pateicīga gan ķirurgiem, gan terapeitiem!

I Inga 22.10.2009

Žēl, kā ne daktere M. Milča, ne dr. S. Semjonovs sen jau klīnikā KAVET nestrādā!

I Ieva 20.12.2009

Mēs visus ģimenes mīluļus vedam uz "Kavet"nekad nav bijuši nekādi sarežģijumi, tieši otrādi viņi ir gatavi palīdzēt jebkurā diennaksts laikā, viņi mūsu sunim izglāba dzīvību. Varu teikt tikai lielu paldies ''Kavet" ārstiem!

A Anette 20.12.2009

Musu kakiti vakar tur iemidzinaja! teica, ka nekadi nevareja vinam palidzet.. bet acim redzami bija daktera vaina :( jo sestdien vakara kaki aizvedam uz turieni, vinam vel bija vis normali, svetdien no rita kaki nacas ievietot inkubatora, pec vinu vizites, kur diemzel vins ari nomira :(
esmu shoka, no musu veterinaraja klinikam!

K Kristina 26.01.2010

Liels paldies Kavet klīnikas darbiniekiem, ļoti labi, profesionāli un atbildīgi vet. ārsti! Mans kaķis bija gandrīz neglābjami saindējies, parasti šādi gadījumi beidzas letāli, bet pateicoties šiem ārstiem, mūsu Rodžers atkal ir vesels un dzīvespriecīgs!!! Paldies! :)