www.sudzibas.lv Kavet Bezatbildība un nolaidība

Kavet - Bezatbildība un nolaidība

Gribat nogalināt mājdzīvnieku - griezieties pie Kavet.
Suns parkā apēd nezināmas izcelsmes ēdienu. Uzreiz sāk vemt. Tiek aizvests uz kavet. Tur iedot špricīti pret vemšanu. Nākamajā dienā sunim sākas nekontrolēta rīstīšanās. Traucamies uz Kavet. Tur izraksta faringospray un pasaka , ka ir saaukstējies vai saskrāpējies kakls. Faringospray!
Tikai pēc tam , kad aizvedu sunīti pie cita daktera , atklājās briesmu lietas! Suns ir norijis adatu! Adatu!
Arī šim dakterim izstāstīju visu informāciju tā pat kā Kavet. Viens izvēlas ārstēt ar faringospray , otrs uzreiz aizsūta uz rentgenu! Par kvalitāti un profesionālismu spriediet paši.
P.S. Daktere ar sarkaniem , īsiem matiem. Neiesaku! Labāk turieties pa gabalu , ja vien nevēlaties lieki izmest naudu

20.02.2024

S Spuris 20.02.2024

Kavet jau sen ir bezatbildīga iestāde.Tāpat nenopietna attieksme ne tikai pret dzīvniekiem taču arī nerēķinās ar dzīvnieku turētāju laiku. Ir arī ļoti rūgta pieredze tajā bendes namā.Par laimi dzīvniekam arī ātri sameklēts tika cits ārts cita klīnikā ar kvalitatīvu procedūru veikšanu savlaicīgi .Cerams ka Kavet nobankrotēs reiz.