www.sudzibas.lv Kameja audumu veikals Limbažos Slikts serviss un drausmīga kvalitāte

Kameja audumu veikals Limbažos - Slikts serviss un drausmīga kvalitāte

Pāris dienas atpakaļ devos uz šo veikalu iegādāties audumu. Visai produkcijai pašlaik ir 50% atlaide (pieņemu, ka veikals likvidējas) . Ļoti nopriecājos un lēti dabūju trīs simpātiskus auduma gabalus - sarkanā, melnā un tumši zilā krāsā. 2-3 m no katra.
Sāku šūt ar sarkano un konstatēju, ka audums nenormāli krāso. Visas rokas, galds, šujmašīna bija sarkana un notīrīt varēja tikai ar acetonu un tad vēl ne pilnībā! Nākamā dienā ķēros klāt tumši zilajam. Manas rokas izskatījās precīzi tādas pašas kā pēc melleņu lasīšanas - visi pirksti, nagi pilnīgi zili. Galu galā es no šī zilā auduma uzšuvu kolosālu kleitu un mierināju sevi ar domu, ka pēc pirmās mazgāšanas reizes visa liekā krāsa iznāks ārā un viss būs kārtībā. Šorīt ieliku veļasmašīnā savu jauno kleitu, zilo audumu, kas vēl bija palicis pāri un arī melnā auduma gabalu. Ūdens bija tumši sarkanā, necaurspīdīgā krāsā! Pilnīgs piesātināts bordo! Tajā brīdī es sapratu, ka iznākums nebūs pārāk labs. Izņemot kleitu no veļasmašīnas konstatēju, ka krāsa ir pilnīgi cita. Protams, zilā krāsa bija pamatīgi pabalējusi! Un audums pirms mazgāšanas izskatījās ļoti šiks un kvalitatīve, bet pēc izmazgāšanas izskatās lēts un jau labi pavalkāts!
Viss lielais prieks par kleitu tika sabojāts un motivācija kaut ko šūt no atlikušā auduma ir tuvu nullei.
Noteikti nākamreiz pērkot audumu kārtīgi painteresēšos par tā kvalitāti!
3/3 nopirktajiem audumiem pilnīgi nederīgi. Un pats galvenais - katrs no viņiem bija pilnīgi cita materiāla! Pieņemu, ka tur labu mantu nav!

K kritiskādomāšana 09.08.2018

Aizmirsu vēl piebilst, ka apkalpošana nebija no tām laipnākajām.