kaķi - kaķi

Kur, vai kam jāziņo, lai savāc, māju iekšpagalmos, staigājošos kakus, apriebies, apmīž mašīnas, un tās vecenes ar saviem traukiem kuras baro

Z

Mamma 05.10.2009

Labs rits visiem, vakr bij atik jauka diena- Dzivnieku aizsardzibas diena. Mes vakar tik daudz bezsaimnieka kakishus pabarojam, kadam ari pa jaunam majam atradam. Vispar cilveki diezgan neatsaucigi. Bet jums gan te jautri iet.

H Hugo Djego 05.10.2009

Es tiešam brīnos ka admin nav izdzēsis so tēmu...:P

Mamma 05.10.2009

Te jau nav neka nelikumiga. Viss par teemu, par patiku un nepatiku.

H Hugo Djego 05.10.2009

Kad mēs visi par to piepūšamo sievieti priecājamies, tad jau ar nebija nekā nelikumīga, bet ādminam viņa laikam galigi nepatika, tapēc viņa pazuda.Nakamā tēma bija par to, ka mūsu sieviete pazudusi.Un arī ši tēma pazuda.Kaut kada mistika...

š šeherezade 05.10.2009

Pag, pag Hugo, kā gan Tu par piepūšamo sievieti vari zināt, ja tas bija tik sen un Tevis nemaz nebija???Tā, tā, tā...saliekam visu smuki kopā un gandrīz vai skaidra ir bilde---Uģēns Riktigais arī tā dīvaini pazuda un viņs jau toč par to piepūšamo bija riktigi lietas kursā...Uģēns pazuda, bet uzradās Hugo, re, viss sapas!!!Nekādas mistikas te nav, bet skaidrāks par skaidru!!!bet kāpēc Tu Uģēnu iznīcināji un pārkristijies par Hugo, kas tam bija par iemeslu, pastāsti!!!

H Hugo Djego 05.10.2009

Šehe, mistika ir tur, ka pazūd tēma bez pamatota iemesla.Ādminis, kurš reizēm uzdevās arī par Riktīgo jau mani nosauca par šizo, bet viņš, ja par mani uzdevās-kas tad viņš pats ir?

Mamma 05.10.2009

Ja vel Reinitis atrastos, tad sirds butu mieriga.

H Hugo Djego 05.10.2009

Te jau nevar zināt, kurš ir kurš.Patiesībā man te kādi pieci viltus profili, ja kas.

Tu tak neesi Reinis, ko?

A albis 05.10.2009

te jau nav''Draugiem.lv'' kur ir profili te ir pliki niki.

P pufa 05.10.2009

Pasaki vēl Hugo, ka vēl esi tas rupeklis Andris no vakarskolas tēmas, kas visu mūsu "klubiņu" noķēzīja... pretīgs tips. Baigi uzsver, ka šausmīgi sasniegumi dzīvē, bet orālā caureja ne pajokam. laikam tas arī ir tas dižais sasniegums- samācīties rupeklības un rupji rakstīt par citiem, bet sevi cildināt par baltu un pūkainu.Man gan nepatīk ar n-tajiem nikiem diskutēt. Esmu, kas esmu. Ja kādam gribēšu izrādīt riebumu vai gluži otrādi- simpātijas no savas puses, tad ar savu niku.

Mamma 05.10.2009

Vai tas nabadzibas sindroms musdienas tikai ar vienu feicu dzivot?

P pufa 05.10.2009

Sauc kā gribi, ja tas attiecas uz mani. Tas, ka tu esi kāds/-a no iepriekšējiem autoriem- tas vairāk kā skaidrs. Lietot vairākus nikus un sarakstīties pašam ar sevi un arī nenorāda prāta bagātību.

Mamma 05.10.2009

Ko jus te stridaties, tas pat interesanti sarunaties vairaks balsis, tur vajag muzikalo dzirdi. Bet varu tev pa kluso pateikt ka gudras sievietes tikai bankaa koteejas. viriesiem labak patik jautras un blondas.

š šeherezade 05.10.2009

Pufa, es te tā vien palasos, ka Anita grib mums pogas izgriezt ar savu blondumu, bet lai jau, mums jau nav žel, mēs jau varam padalities, vai ne???Vispār man ari pēdejos mēnešus ir tikai viens niks, nav nekādas vajadzības uz personas dubultošanos...Vispār nemaz nebūtu slikti mūs visus sejā skatit, trakoti interesanti būtu, vai ne???Bet tad zustu tā intriga, kas mūs visus te pavada...

A albis 05.10.2009

eu točna Šehei laba ideja varētu sarīkot salidojumuvot būtu hohma, bet tur ja visi šitie sabrauks atkal neatklās savas kārtis un būs īsts fuflo, tad nekādas jautrības nebūtu.vispār tas būtu inčīgi izveidot savu diskusiju klubiņu, bet tad vajag kādu grēkāzi ar savu sūdzību, vai ņuņņu.

H Hugo Djego 05.10.2009

Pufa, tas cilveks gan es neesmu, jo taja tēmā pat neesmu pasktaijies, nebija galīgi laika.
Par pārstegumu Šehei uz tusu aizbrauks tikai viens cilveks, kurs tēlojis visādus pārejos ;D

š šeherezade 06.10.2009

nu tā viss gluži nebūtu, ka uz tusu aizbrauktu tikai Hugo, kurš te sakās esam būt visi pārējie, jo skaidri zinu, ka es esmu es pati un arī Pufa ir pati...Vot par pārējiem gan īstu skaidrību nav, kaut gan Albis un Anna ari ir īsti, nevis zem Hugo karoga te runā!!!:)))

Mamma 06.10.2009

Labs rits jusmajas, varu apliecinat Anna ir istaka par istu- veca jauka dzivniekmile. Neciesh ja kadu apruna, labpret palidz nelaime nonakusham. Ar sveshiem viriem nepinas, bet tas jau netrauce i neta uzjokot.

I iKey 06.10.2009

Nosmērē mašīnas stāvvietu ar lauvu mēsliem... 100m radiusā kaķi turēsies pa gabalu