kaķi - kaķi

Kur, vai kam jāziņo, lai savāc, māju iekšpagalmos, staigājošos kakus, apriebies, apmīž mašīnas, un tās vecenes ar saviem traukiem kuras baro

Z

H Hugo Djego 29.09.2009

Kaķi man patīk, lai mīž-viņiem tas jādara, jo citādi citi kaķi nāks un mīzīs :D
Vecenes labas, lai tik baro, man patīk liela izmēra kaķi-jo labak ēdusi-jo smukāki :D
Urā! :D

A Aleksai 29.09.2009

Tevi pašu jāizvāc prom!!! Brauc dzīvot tur kur nav kaķu. Ja kaķi ir savairojušies, tad viņiem jāpalīdz izdzīvot, jo dzīvnieki nav vainīgi.

A Aleksai 29.09.2009

Sodīt vajag cilvēkus kas nesterilizē kaķus.

H Hugo Djego 29.09.2009

Z /laikam Zirro vai Zorro, ka pareiz bija/ var droši braukt uz Antarktīdu un draudzeties ar pingvīniem, ja kas :))

Z zalktis 29.09.2009

ir kāds dienests kas savāc šos klaiņojošos kaķus, vai viņi pašam jāindē?Kas laikam būs arī jādara

Mamma 29.09.2009

Traki esat vai ? Un kas tad grauzejus kers - pashi vai?

A Aleksai 29.09.2009

Tev nav bail, ka kāda kaķu tantiņa tā LABI NENOLĀDĒ TEVI? Mums arī kāds kaķīšiem iedeva indi, dažas dienas staigāja šūpodamies, kamēr vairs nestaigāja. Bet tad atklājās kas bija indētājs, sekas par to liecināja.

A Aleksai 29.09.2009

Kaķi izķer nevarīgos baložus arī.

S silis 29.09.2009

man liekas ka jāziņo pašvaldības palicijai, varbūt tā kautko darīs, grauzēji pagrabos sen jau nedzīvo, jo neviens vairs pagrabos neko netur

H Hugo Djego 29.09.2009

Jā, visus nevarīgos, kas nevar pamukt :)

A Aleksai 29.09.2009

Nu Tu esi sevi nodevis, Mežciemā pieaicināsim TV, lai visi redz dzīvnieku sadistu un nīdēju, kas indē kaķus, tādā veidā ļaujot viņiem mocīties mokpilnā nāvē.

K kaķis 29.09.2009

Labāk pastāstiet, kā cīnieties ar bedrēm māju pagalmos

P pats 29.09.2009

Cerams ka drīz būs dienests, kas šos slimos redījumus izķers, piezvani uz namsaimnieku moš šie kautko sāks darit

š šeherezade 29.09.2009

Neviens šos nelaimīgos un slimos kaķu bērnus neķers, jo arī patversmēm katastrofāli trūkst lidzekļu, lai visus tos tūkstošus glābtu...

H Hugo Djego 29.09.2009

Vienīga izeja ir aizporķēt visus nevajadzīgos kaķus uz Ameriku.Skatijos Nacionalo geografiju, kur tiesi rāda visādas zvēru pilsētas, kur šie dzīvnieki saņem vislabako aprūpi.Dažam pat saimnieks tiek atrasts.Tur dzīvnieku policija diezgan nopietni kontrolē, ka tu izturies pret savu majdzīvnieku.

P pufa 29.09.2009

".. lai savāc, māju iekšpagalmos, staigājošos kakus, .."

kakas tur nav? tikai kaki?tad jau nav par ko uztraukties- viendzimums nevairojas.

H Hugo Djego 29.09.2009

Vajag tiem kaķīšiem ierīkot sabiedrisko tualeti-kasti ar smiltiņām un ierādīt, kur doties, kad ir vajadzība :)

A agnese 29.09.2009

Nu, Pufa, izrēcos vismaz šovakar, Sokolāde tev!

P pufa 29.09.2009

jā, Hugo...Ja reiz tu tik saimniecisks, uzticēsim to tev. galu galā, par ko problēma- par kaķiem vai kakiem un kakām?it kā visu varētu salikt vienkopus-kaķi ar savām kakām iet vienu viet, bet ko darīt ar galveno autora problēmu- mīzaliem un vecenēm barotājām?

P pufa 29.09.2009

Agi! tev iedot adresi, uz kurieni nosūtīt to manis nopelnīto šokolādi?man garšo ar veseliem lazdu riekstiem vai mandelēm, var abus variantus un jo lielāka, jo labāk.