kaķi - kaķi

Kur, vai kam jāziņo, lai savāc, māju iekšpagalmos, staigājošos kakus, apriebies, apmīž mašīnas, un tās vecenes ar saviem traukiem kuras baro

Z

H Hugo Djego 02.10.2009

Man tik liekas, Shehe, ka pati būsi to Ugēnu prihvatizējusi, jo dubults neplīst.Savadāk diez vai te runātu par citu babieti :D

Mamma 02.10.2009

Hugo, pastasti kko jautru, savadak dzive tik garlaiciga un citi vel nemil mazus jaukus kakishus. Tas visu ndara vel bedigaku.

H Hugo Djego 02.10.2009

Labi, būs par kaķi stāsts.Reiz manai māsai bija kaķis-liels, rensns runcis.Un kā jau runcis-ar savu raksturu.Un tagad runcis bija atnācis ciemos pie maniem vecakiem.Protams, ka tika pabarots un viss kā nakās.Un tagad tēvs iedomājās, ka runci jalaiž laukā, varbūt grib uz "poda" vai ka to tur kaķu valodā sauc.Un ta lēmām tēvs bīdija viņu uz durvju pusi, bet runcim tas galīgi nebija padomā.Kaut ka nu dabuja slieksnim pāri, tad runcis apleca otrādi (!), kā saka mamma -uzcuraja tēvam uz čībām ;P
Man līdz šim īsti nav skaidrs, vai tad atpakaļgaitā to runci bīdija vai kā, bet viņš, tas ir-runcis-pieteica savu protestu.
Ja godīgi, tad tas runcis uz vecumu palika riktīgs lops, bet tas jau cits stāsts :)

Mamma 02.10.2009

Mmm Tu tak esi burvigjauks stastibnieks! Kaadi talanti te atklaajas! Paldies Tev jaukais Hugo - uzreiz vieglak palika- nu ir tachu ari jauki cilveeki Latvijaa. Nu, kas veel ko maak pastaastiit?

H haahh 02.10.2009

A man zajebalji visi cilveeki,
visus cilveekus vajadzeetu indeet nost ar zhurku indi!!!

: :( 02.10.2009

Es novēlu, lai autoram z urīnceļos akmeņi saaugtu, tad vairāk par savu mīžanu domātu, nekā kaķu. Un, kad tā notiks - atceries par ko tev tas viss - par ŠO!

Mamma 04.10.2009

Ko var dirst! Ja nevari ciest neciet . Ja tupi talanti tev trauce dzivot tad apdirs visus interneta un pats ej dirst.

Mamma 04.10.2009

HA HA HA HA HAhahahahahahaha...

š šeherezade 04.10.2009

Jā, Hugo, par tām runču riebeklībām daudz ir dzirdēts, ja viņi nav kastrēti...kā piečurā vai pat izdara lielās darīšanas ciemiņu apavos, jo, lūk, kundziņiem nepatik, kad kāds svešinieks nāk ciemos:))))Par laimi--man nekad nav nācies piedzivot ko tādu uz savas ādas(lasīt-savos apavos), jo laikam jau es tiem radījumiem dikti tīku...:)))Slkatos, ka te daudz rupekļu sāk savairoties, pat riebjas lasīt vienu otru komentāru.fui!!!:((((

A albis 04.10.2009

labāk organizēt labdarības akciju ''KATRAM PENSIONĀRAM SAVU KAĶI''tad nevajadzēt barot visus kā tas ir tagad.būs kur pensiju iztērēt un nevajadzēs nevienam samainīt 200-nieku gabalā, kā rādija 'Degpunktā''(-:. čau PUFA.

Mamma 04.10.2009

Dzivniekus vaig milet un barot.

A albis 04.10.2009

jā un miskastes priekš viņiem iztīrīt un vispār ņemisļima rūpēties.

Mamma 04.10.2009

Albi tu ko stripainos nemili?

A albis 04.10.2009

protams mīlu! kā tad izskatās.

Mamma 04.10.2009

Nu labi jau labi tads labsirdigs un ar humora izjutu, tads jau nevar sripainos nemilet. Tev tie joki labi sanaak, kvadraciklus tirgojot ar laikam daudz joko, ja?

A albis 04.10.2009

protams tur ir īsts cirks.it sevišķi kā tie biezie kaulējas par cenu.pašam kabatā simtnieki mētājās, bet par cimdiem kaulē Latu nost.

š šeherezade 04.10.2009

un arī te tā Anita jau iefiltrējusies un lūko pēc Albja rokas un sirds, un ari naudas maka, cik noprotu!!!Bet pag, pag, tā vien skatos, ka vienāds rokraksts ir Annai un tai Anitai...kā tad, tā pati mūsu Anna vien būs un laikam ņems lietas savās rokās, jo es jau te viņai uzvaicāju, vai tad pašai iepazīties nemaz negribas???Tik pa tām zaptēm un gurķiem vien runā!!!Nu labi, labi, tad tik uz priekšu, bet uzzini vispirms, cik tad Albis ir jauns!!!Varbūt Tev par vecu vai jaunu, bet īstai mīlai jau vecums neesot šķerslis, vai ne???:))))

A albis 04.10.2009

jā tajau nu es teikšu cik jauns.un vispār ja jau anna un anita ir viens un tas pats respondents uz mūsu bariņu tad moška vispār tas ir vecis.nepvainojies Anita te viss ir anonīmāk par anonīmu Tu vari šeit būt kautvai Vilnis-biblis.

P pufa 04.10.2009

Čau, Albi! Kur biji pazudis? Es jau sāku uz Gaujarda pusi datoros skatīties, te visi pazuduši, nerunā ar mani vairs, kur nu iepazīties tuvāk... Zini, Šehe, palasīju Anitu citās vietās, nu tok- vai nu Annas klons vai Annai jau personības dubultošanās no zaptēm un gurķiem.

A albis 04.10.2009

ČAU Pufa beidzot mēs satikāmies šeit palasi sūdzību kur atdeva nesalabotu es tur pabiju un pasaki kautko hohmīgu ir jau arī tēma laba.es ar piebiedrošos atā.