K Senukai - Обман

На сайте компании указано: 1. Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers izkrauj sūtījumu un aiznes to pircējam/saņēmējam līdz pirmajai drošajai vietai telpā. (pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm ienesīs, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu.) tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt.

Т. Е. Заказ должен быть доставлен до первого безопасного места в помещении - до дверей квартиры, дома, гаража. Хорошо, что позвонила и уточнила. На самом деле, если вы живете в квартире, то товар вам выкинут у подъезда! До дверей квартиры дополнительно стоит 19 евро. Зачем тогда давать неверную информацию на сайте, да еще уточнять, что " доставляем до дверей, но не носим заказ по комнатам и двору", если вы его даже до дверей не доставляете? Подъезд - это не "безопасное место в помещении", никто не живет в подъезде. Наглая ложь!

13.12.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 13.12.2021

Добрый день,
K сожалению не можем вас идентифицировать как клиента, чтобы уточнить информацию о вашей претензии. Пожалуйста свяжитесь с нами написав на: [email protected] отзываясь на эту претензию.
Извиняемся за доставленные неудобства.

G Gulbenietis 13.12.2021

Te ir divas galējības tavā sūdzībā. Protams, ka par katru stāvu ņem papildus naudu, vispār, ja nesīs. Tas ir neērti pircējam, bet kāpņu telpa pat būtu ok. Tur tev nav taisnība. Otra galējība, ko firmas neievēro ir tas, ka viņi pat līdz kāpņu telpai aiz durvīm nenes. Tur gan prece var izmirkt, sasalt.. Kāpņu telpā, ja nav uzreiz kaudkādas "kabatas", tad jāizliek tā, lai vismaz paiet var. Agrāk pašam bija uzņēmums un cik daudzi čiuļi mājaslapā raksta vienu, bet kā samaksā piķi, tā atved un izmet ārā. Ta piebraukt grūti, jo braukt nemākam, ta laika nav nest. Pašam arī no kravinieka jākrauj ārā, jo lafetes nav. Tāds najobs, bet mēs par šo pakalpojumu maksājam, jo tas ir ieskaitīts cenā. Vai arī nav ieskaitīts, bet, tad tā ir negodīga konkurence, jo tas, kurš tādu pakalpojumu tiešām piedāvā, dolžens noalgot vēl vienu čali, lai kā gruzčiks palīdz, kaut vai mēbeles poģī ienest, ja sagaida sieviete pie poģa ;).