www.sudzibas.lv K-Rauta Slikta attieksme pret klientu

K-Rauta - Slikta attieksme pret klientu

Visnekompetentākie un vienaldzīgākie menedžeri strādā K-Rautā, pasūtīju tapetes pēc kataloga K-Rautā, kas atrodas Bauskas aplī Rīgā. Kad iebraucu pajautāt, vai tapetes tiešām būs norādītajā datumā, izrādījās mans pasūtījums vispār nav pieņemts.Vairākas stundas nostāvēju veikalā, tā arī neviens nevarēja paskaidrot, kur ir problēma, veicu pasūtījumu vēlreiz, man apsolīja piezvanīt, gaidu zvanu vēl joprojām. Apkalpošana un attieksme pret klientu, kas iepērkas par vairākiem simtiem latu ir vienkārši šausmīga - viņiem pilnīgi vienalga, pasūtījumu pieņēmēji un menedžeri nespēja atrisināt elementāru jautājumu.

I

H Hugo Djego 09.12.2009

Irēna, varbūt Tev vajadzēja pirkt tās tapetes, kuras bija uz vietas ? Kaut gan es arī saprotu, esmu kādā veikalā kaut ko pasutijis un nevaru joprojām saņemt, labi, ka neesmu veicis priekšapmaksu.

J Jāzeps 09.12.2009

Nu nezinu, es 90% būvmateriālu pērku šajā veikalā, esmu tūkstošus tur iztērējis, problēmu līdz šim bijis nav, izņemot to, ka dažas kasieres tādas sapīkušas. Bet pārdevēji pārsvarā OK, visu normāli un pacietīgi izskaidro (būvmateriālu lietās pilnīgs analfabēts esmu).