www.sudzibas.lv K-Rauta Apkalpošanas neesamība!

K-Rauta - Apkalpošanas neesamība!

Šodien bija kārtējā reize, kad pārliecinājos, kāpēc cilvēki izvēlas braukt līdz Depo nevis apmeklēt piemājas Krautu Maskavas ielā. Iegāju ar bērnu nopirkt sifonu izlietnei(līdzi bija mans saplīsušais sifons) , tākā plauktā identisku neredzēju, un bij daži līdzīgi, lai saprastu kurš ir jāpērk sāku medīt darbinieku! Diezgan nesekmīgi, pa vairākām ejām tukšums no darbiniekiem tikai apjukuši pircēji, kas arī meklē palīdzību. Kad no darbarīku nodaļas uzrunāju darbinieci, vinja sazvanijas un teica ka ir jauzgaida jo 2 cilveki uz nodaļu. Protams mans bērns pec 20 min darbinieku meklēšanas nebij gatavs gaidīt vēl nezincik ilgi. Diemžēl paliku bez tā ko vajadzēja. Ļoti labi saprotu, kada ir situācija valstī ar darbaspēku, bet kapec tad 3 cilvēki sēž kasē, kuriem nav ko darīt, bet klienti staigā nesaprašanā!?!?

E

Dainis 28.10.2017

Kāpēc veikals vainīgs pie tā ka jūsu bērns nav spējīgs gaidīt, varbūt drīzāk bērnu vajag audzināt?

E elia 28.10.2017

Un to noteikti saka vīrietis kuram nav bērnu vai maksā/nemaksā alimentus bijušajai!
Tad varbūt iesakiet pie veikala arā uztaisīt stieni, kur piesiet bērnus, kuri savos 2vos gados nevar izturēt 20 minūtes gaidot nezin ko.

Dainis 30.10.2017

Tieši tāpēc tiki mazi bērni pa veikaliem nav jāvazā!

E elia 30.10.2017

Godātais Daini! Jūs esat tik viszinošs, vai varat ieteikt, kur lai lieku uz 40 minutēm (var gadīties arī ilgāk ar veikala apkalpošanu) 2gadīgu bērnu? Ja bērnam tētis ir miris un radutantu arī nav?! Algot auklīti, lai aizskrietu uz veikalu pēc sifona? Saukt meistaru tāda sīkuma dēļ? Vai Jums ir kāds racionāls ieteikums?
Mana izvēle būs konkurenti, kuri ir draudzīgāki cilvēkiem ar bērniem!

smejiesvesels 29.10.2017

Jāuzgaida! Teica, nevis atteicās! Lielummānija Jums laikam...

E elia 29.10.2017

Pēc 20 min gaidīšanas vēl jāuzgaida... Jā ļoti operatīvs veikals!Ko teiktu, ja CircleK ielietu degvielu un būtu nieka 30 min jauzgaida, kad atnaks pārdevējs.?!?
Es gan textā minēju, ka saprotu kāpec Depo pilns ar cilvēkiem, bet Krauta patukša. Depo ietaupīto laiku varu izmantot lietderīgi un par nopelnīto naudu nopirkt turpat vēl parketu vai kaut bernam riteni, bet Krauta patereju savu laiku un tapat ne centa neatstāju tur. Ar tadu vekala politiku viņiem nāksies otro reizi aiziet no Lv. 100% ari nopirkto Azuru pa burbuli nolaidīs!