www.sudzibas.lv K-Rauta darba intervij

K-Rauta - darba intervij

Neejiet uz K-rauta traadat, ar darba grafikiem un algaam melo, tas ir paarbaudiits man paziistami cilveeki ir tur straadaajushi, paargaajushi uz Meistars vai Tapeks, abu vairs nav .Intervee Blondiine iedomajas ka ir Dievs Tu esi suuds, taa nointervee, ka pasham pazuud veeleeshanaas tur straadaat, pats tiku uz pirmo atlasi...taadas ir trii vai chetra itkaa valsts prezidentu meklee, alga nu itkaa 200 lati uz rokas vairaak ir bet ar stundaam nenodroshina, nav stundu nav algas sliidoshais grafiks, nav kam suudzeeties cik grib tik ieliek, nu ja nav kur iet tad var tur straadaat ja ne tad neiesaku, apchakarees ka nemaz neliksies, veikala vadiitaaja blondiine nesen augstkolu pabeigusi pati laagam neko no buuvmateriaaliem nesaprot, ikdienas inventerizaacijas vinnas izgudrojums, lai garlaiciigi nav...NEEJIET UZ TURIENI ...

Artur,
Uz K-Rautu neejiet, uz Reaton neejiet...
Kur iet ta?
Visur reāls aplauziens izskatās bijis.
Tas, ka nepaņem, dabiski, garīgo nedaudz pabojā, bet nevajag mest plinti krūmos. Gan jau paņems.

J Jānītis 25.04.2011

Mani tā blondīne paņēma darbā pēc laba kunilinga

T tapete 21.05.2011

Blonde reality iesuuka

I ieva 02.06.2011

Si blondine ir Elina Kvalbergas kundze, pilnigi piekritu, pati neko nejedz no buvmaterialiem, pat brinos, ka vina saja amata ierapusies, bija sekretare, un tad peksni tads leciens...kaut ari nebrinos, pedeja laika, kad ienema sekretares amatu tika noverota kompanija ar agstaku amatu ienemosiem viriesu kartas parstavjiem...un ar sekretarem jau visadi gadas:-D

A alveenss 25.05.2012

Dūče- Kvalberga tagad ir mana priekšniece, neko sliktu nevaru teikt, ļoti interesējas par to, kā jūtas darbinieki, vai nav grūti utml.

A alveenss 25.05.2012

Viņas pienākums nav zināt par būvmateriāliem.

B berza22 05.09.2012

Strādāju Lucavsalas Krautā un neko sliktu nevaru teikt par vadību, it sevišķi par Elīnu. Viņa man deva iespēju strādāt, paldies par to viņai. Vienmēr smaidīga, vienmēr pajautās kā jūtās, kā sokās ar darbiem.

Un nevajag klausīties pazīstamus cilvēkus, bet pārbaudīt uz savas ādas.
Un to, ka tevi nepieņēma tad arī nebiji pelnījis, citi bija atbilstošāki.
Un nevajag tēlot Dievu un brīdināt visus.

...

...

N noslepums30 30.04.2013

Nu tagad Lucavsalas k-rauta pienjemti tadi prieksinieki kas riebjas pat stradat. Tik braukaa par maciibam un tapat neko nejedz no tirgošanas, domas vispar nav kur likt preci un kaa. Kad tik paklačoties, par kadu. Vienigais kas Ruslans normals veikala vadiitajs. Un visie tie menedzeri ieskaitot tagad ar administracijas priekšnieci neko nejedz ( A.O) Tads mans viedoklis par Lucavsalu.

B berza22 01.05.2013

Ja riebjas strādāt, tad sēdi mājas, laikam nevari dzivē izpausties un tāpēc cepies internetā!

N noslepums30 01.05.2013

A kas Tev kur gribu tur cepos...

J Juris1234 11.08.2013

Rautas "inteliģentākā' daļa sarakstījās - kontaktus dibina, vai Jums skauž? Par demogrāfiju ir jādomā - tālāk būs dabiskā atlase! ;)