www.sudzibas.lv Jūrmalas pašvaldības policija Slikta attieksme pret darba pienākumiem.

Jūrmalas pašvaldības policija - Slikta attieksme pret darba pienākumiem.

2019 gada 6. Maijā ap plkst 19: 30 konstatēju, ka pie mājas jūrmalā, baznīcas ielā 9 deg atkritumi par notikušo nekavējoties tika informēts vugd, kas attiecīgo informāciju pāradresēja pašvaldības policijai, kas notikuma vietā ieradās + / - 10min laikā veica pāarunas ar tobrīd pie minētā 'ugunskura' esošajiem cilvēkiem un devās projām.

Minētie atkritumi turpināja degt vēl apmēram 30min

tādā veidā radot smacīgu gaisu baznīcas ielas 9
1. Stāva iedzīvotājiem

pēc visa šī man rodās daži jautājumi

1. Kādēļ jūrmalas pašvaldības policija atkāpās no attiecīgā pārkāpuma novēršanas pat neizkāpa no dienesta auto, bet vienkārši 'parunāja' un devās prom!?
2. Vai jūrmalas pašvaldības policijai nav saistošs latvijas republikas adminstratīvo pārkāpumu likums!?
3. Vai jūrmalas pašvaldības policijai var uzticēties ja tā vieglprātīgi izturās pret pārkāpumiem un, to novēršanu!?

M Mego izmeklētājs 07.05.2019

Ierobežota ugunskura vieta ,iespējams cilvēki gatavojās grilēt kautko

RAMONA👀 07.05.2019

Atkritumi? Nopietni? Pieaudz

Kārtējā McGaret čīkstēšana. Bet, ko tu padarīsi. Slimo var izārstēt, bet McGaret ir McGaret.

Оккупант 09.05.2019

Отче наш, сущий на небесах! Да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.