www.sudzibas.lv Jūrmalas namsaimnieks Slokas Namu pārvalde

"Jūrmalas namsaimnieks" - Slokas Namu pārvalde

Pazvanīju uz Namu pārvaldi lai pieteiktu santehniķi uz tuvāko laiku, jo ir nopietna problēma ar aukstā ūdens ventili(kuru nav iespējams aizgriezt, lai noslēgtu ūdeni dzīvoklī) Uzskatu ka problēma ir nopietna, jo kādas plīstot kādai caurulei nespēšu noslēgt ūdeni dzīvoklī, attiecīgi nopludinot visus 5 stāvus, uz ko dežurants atbild, ka visi santehniķi ir aizņemti ar stāvvadu maiņu, un nav laika skraidīt pa sīkiem izsaukumiem! Neko nesolot, pieteica ka 3 dienu laikā VARBŪT kāds atnāks! Uz frāzi ko darīt ja man pārraus kādu cauruli, atbilde bija elementāri muļķīga, sauciet avārijas brigādi kas strādā 24h diennaktī, un viņi noslēgs ūdeni visā mājā! Ar kaimiņiem skaidroties nāksies pašam, jo viņi atbildību neuzņemsies, uzskatu ka tas nav normāli!

P pipars36 09.01.2015

Domaju cilvekiem vajadzetu sakt protestet par tam tamem ko sastada Jurmalas Namsaimnieks. Nekas netiek darits summas kadas noraditas ir apsaubamas .Es dzivoju Sloka 6 dzivoklu maja un diemzel pa visu so laiku nekas netika izpildits no tame noradita varbut tikai rekins vinu darbiniekiem .Esam piekususi runat un rakstit iesniegumus, jo ka izradas musu maja ir nerentabla un tikai trauceklis diemzel tadel ka dazi no majas iedzivotajiem ir pasivi sava riciba nevaram savakt pilnsapulci lai atteiktos no viniem un parvalditu lidzeklus pasi .Esmu apdrosinajusi savu dzivokli pat nemu vera civiltiesisko atbildibu jo kuru katru dienu tiesa varda nozime var iebruks jumts, jo Jurmala Namsaimnieks uzskata ka ta nav vinu problema.

Latviešu tautas 09.01.2015

ka visi santehniķi ir aizņemti ar stāvvadu maiņu

==============================

Melo: parasti viņi taja laikā dzer šņabi!..

E Edžiņš 22.04.2017

Vajag pieteikt un sarunāt konkrētu laiku tas jādara katru trešo dienu kamēr atnāks.