www.sudzibas.lv Jūrmalas namsaimnieks Nekas netiek darīts par iedzīvotāju naudu

Jūrmalas namsaimnieks - Nekas netiek darīts par iedzīvotāju naudu

Esmu dusmīgs, es maksāju nodokli par savu īpašumu Putnu ielā 2, Jūrmalā, par mājas apsaimniekošanu un zemes, ēkas nodokli, bet kāda tam jēga? Es vakarā atbraucu pēc darba man automašīnu nav kur nolikt un tuvākajā apkārtnē arī nav, es dzīvoju vidējā ēkas kāpņu telpā kur remontu uztaisīja tikai 1.stāvā bet man gaidot liftu uz galvas nokrita apmetums!? Prasīju lai veic remontu arī 9 un 8 stāvā, bet man atrakstīja ka nav plānots. Par ko es visu mūžu maksāju nodokļus un komunālos, zemes nodokli, ja man kauns no savas mājas kāpņu telpas izskata, kurai dzīvē nekad sienas un griesti nav remontēti? Mani draugi šausminās no tā. Kāpēc es nevaru novietot pie savas mājas auto pēc darba bet man katru vakaru jābraukā pa rajonu un jāmeklē kur atstāšu auto?

E

TasEsLV 24.04.2017

Sveicināts 30% iedzīvotāju ikdienā.

E Edžiņš 15.05.2017

Tas ir normāli? Man nav skaidrs? Ar nodokļu problēmām cīnās VID? Bet kas cīnās par manu iemaksātos naudu?