www.sudzibas.lv Jūrmalas namsaimnieks Slikts serviss, krāpšana, neizdarība

Jūrmalas namsaimnieks - Slikts serviss, krāpšana, neizdarība

Jūrmalā netiek izvesti liel gabarītā atkritumi, gandrīz pie katras ēkas ir meslu kaudzes. Netiek sakārtoti vecie grausti. Dzīvojamā māja robežu ielā 22 nodega bet apkārtni un modegušo māju nespēj savest kārtībā, lai nebojātu apkārtējo Vidi.
Kauguru apkalpošanas centrā, Kauguru katlu mājā sanitārtehniķi uz objektiem katru dienu staigā iereibuši. Darba laikā veic haltūras, izskatās ka sanitārtehniķu meistariem J. Canderam un m briedim no tā nāk ienākums, kad neskatās ko dara darbinieki.
Vissliktākais darbinieks šajā iecirknī ir Ainārs Čibulis. Paņem darbu neizpilda kvalitatīvi un izspiež naudu no klientiem.
Ar cieņu no Jūrmalas iedzīvotāja Jura Liepiņa

01.06.2021

J

K Kārlis Hvostovojs 26.05.2021
Slikts serviss

Aizsūtīju e pastu ar jautājumu. Atbildes nav vairāk kā mēnesi. Feisbuka tik atvainojas un sola visu atrisināt bet kad pajautāju mūsu mājas pārvaldnieka telefona numuru klusums,neviens neatbild!

S Sudzibas.lv Admin 13.08.2021

S Sergeis Kulesovs 18.06.2021
Sliktakais servis,

Es biju Jūrmalas pludmalē. ​​Izrādās, ka es vien redzu krastā izskalotas aļģes un dubļus, vai pilsētas vadība nevar aprīkot aprīkojumu un izvadīt notekūdeņus, Ar cienu Sergejs Kulesovs,

S Sudzibas.lv Admin 12.07.2021

N natalija demčenko 22.07.2021
Atkrituma konteineri

Atkrituma konteineri nav apzīmēti kuram mājam pierakstīti , ir salauzīti un bez vākam. Atkritumu laukumu netīra.Talsu šoseja 31 k.8

S Sudzibas.lv Admin 10.08.2021