www.sudzibas.lv Juris Pāns nemaksā par padarīto darbu

Juris Pāns - nemaksā par padarīto darbu

Šis cilvēks nemaksā par padarīto darbu un iedod galīgi greizu līgumu, pēc tam šantažē saistībā ar līgumu, kurš paredz, ka viņam jāatdod visi sataisītie darbi un maksās pēc tam, bet gala rezultātā neko nemaksā. Un visu laiku šantažē, ka sūdzēs tevi tiesā. Pilnīgs uzmetējs un krāpnieks.

E

M mainmenumain 17.11.2012

haha, ir aitas ir cirpēji
greizs liigums? izlasit un padomāt ar vajag :D

M MKIL 18.11.2012

Dienas Bizness 2008. gadā publicēja publikāciju, kurā Juri Pānu vainoja krāpnieciskās darbībās. Kopš publikācijas pagājis krietns laiks, taču neviena no publikācijā minētajām it kā apkrāptajām pusēm nav vērsusies tiesā ar prasības pieteikumu. Tas apliecina, ka publikācija bijusi tendencioza apmelošanas kampaņa. Šajā laika periodā publikācija Jurim Pānam radījusi krietnus zaudējumus, jo klienti un sadarbības partneri aizvien atsakās no sadarbības, atsaucoties uz negatīvo publikāciju laikrakstā Dienas Bizness.

Tāpat Pānam ir aizdomas par žurnālistu korumpētību. „Kad strādāju Dānijas projektā Baltic Sea Park, tad Dienas Bizness pārstāvji regulāri piedāvāja maksāt naudu par publikācijām, ” viņš saka. „Taču tas netika darīts, tāpēc publikācijas par šo projektu gandrīz vienmēr bija negatīvas. Tāpat pieļauju, ka kāda no ar mani konfliktējošajām personām šādu publikāciju vienkārši ir nopirkusi”.

Tāpat februārī TV3 raidījumā Bez Tabu bija sižets par Jura Pāna un atlaižu portāla Superakcijas.lv konfliktu, kurā tika demonstrēts Dienas Bizness publikācijas interneta izdruka. Šajā sižetā Juris Pāns tika nepamatoti apvainots krāpniecībā. Pāns uzskata, ka TV3 nav ar viņu centušies sazināties un nav spējuši pagaidīt divas nedēļas, kad viņš atgriezīsies no ceļojuma, lai noskaidrotu objektīvu viņa viedokli un situācijas skaidrojumu. Pāns uzskata, ka cilvēku var nosaukt par krāpnieku tikai tajā situācijā, kad Latvijas Republikas tiesa to atzinusi, tāpēc arī TV3 būs jāatbild likuma priekšā par apmelojošas informācijas translēšanu.

Tuvāko nedēļu laikā Juris Pāns aprēķinās nodarīto zaudējumu apmēru un konsultēsies ar juristiem, lai iesniegtu tiesā prasības pieteikumu pret Dienas Bizness un TV3 par apzinātu morālā un materiālā kaitējuma radīšanu, kā arī neslavas celšanu.

K kdjfskad 21.01.2013

Tam nu gan ir iekšas. Nekas, dažiem vēl ir dokumentācija par viņa darbībām. Nedaudz gan bija slinkums, bet ja tiešām manīšu, ka šis nazis atļaujas pa tiesām bļaustīties, ka ir apmelots, manai pacietībai tas būs par daudz. Juri, Tu tā prātīgi, labi? Es jau gan cerēju, ka kāds par šo Tevi vienkārši atmizos, bet labi - tiesas, tātad tiesas. Nevajag aizmirst, ka ne vienmēr Tu esi pats gudrākais.

J Juris Pāns 23.01.2013

Ja saki, ka Tev nav samaksāts, tad neesi izpildījis darbu vajadzīgajā kvalitātē un atbilstoši noslēgtajam līgumam.
Būtu labi, ka nosauc savu vārdu/uzvārdu, lai arī pārējie darba devēji redz, kuru slinko darbinieku nevajag pieņemt darbā, un kurš tā vietā, lai pienācīgi veiktu darbus, savu darba devēju apmelo internetā.

K kdjfskad 31.01.2013

Jau teicu - sēdi biksēs un neārdies. Šoreiz Tu paņēmi naudu un solīto nepildīji. Nevis es savu darbu neizdarīju. Es maksāju Tev. Summa nebija tik liela, lai ar to pa tiesām vazātos, bet ja sāksi spārdīties, es sākšu piedalīties. Pasaules aizvainotais atradies.