J Juris Pāns 23.01.2013

Ja saki, ka Tev nav samaksāts, tad neesi izpildījis darbu vajadzīgajā kvalitātē un atbilstoši noslēgtajam līgumam.
Būtu labi, ka nosauc savu vārdu/uzvārdu, lai arī pārējie darba devēji redz, kuru slinko darbinieku nevajag pieņemt darbā, un kurš tā vietā, lai pienācīgi veiktu darbus, savu darba devēju apmelo internetā.
Internets ir pilns, jo ar dažādiem segvārdiem viens cilvēks (kā Tu anonīmais apmelotāj!) var sarakstīt komentāros visdažādākās muļķības. Patreiz juridiskais birojs gatavo prasības pieteikumu tiesā par ievērojamu morālo un materiālo zaudējumu piedziņu no laikraksta Dienas Bizness par apmelojošo publikāciju. Pēc tam, ar iesniegumu policijā, plānots ķerties klāt visiem anonīmajiem apmelotājiem (kā Tu!) interneta vidē, lai sauktu pie atbildības, jo pret mani nav bijusi neviena tiesvedība, kas apstiprinātu internetā izplatīto informāciju par krāpniecību.