www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Slikts serviss, varētu teikt nepieklājīgs..

Julianusinkasso.lv - Slikts serviss, varētu teikt nepieklājīgs..

Sveiki!
Vai šis ir atļauts paņēmiens no parādu piedzinēju puses?
Neatbildēju uz nezināma telefona numura zvanu.(Nevienam parādā neesmu)
Pēc kāda brīža saņēmu SMS no privāta numura (Julianus)
Sms saturs : Atzvani T.27679669 Māris.
(Nepārprotami sūta sms mana brāļa vārdā)
Atzvanīju , atbildēja ka neko nezinot neesot zvanījis , jautāju par sms , lūdza nosaukt tel-numuru ,
nosaucu , jautāja vārdu uzvārdu , nenosaucu un pārtraucu sarunu , atkal saņēmu zvanu ,
man pārmeta ka nenosaucu vārdu un uzvārdu tāpēc ka es esot parādnieks nenoskaidrojot ar ko īsti ir sazinājies,
Jautāja par manu brāli (Māri) , teicu ka neuzturu kontaktus ar viņu ,
teica ja var lai nodod ziņu lai sazinoties ar Julianus pārstāvi, uz jautājumu kur viņš dabūjis manu tel,numuru atbildēja -nezinu,neatceros,noteikti Māris uzdevis kā kontakttālruni.. Tā arī skaidru atbildi nesaņēmu...
Vēlāk arī mani vecāki saņēma tādas pašas SMS.
Šī persona arī soc,tīklos sazinās ar parādnieka kontaktiem kuriem ir tāds pats uzvārds kā parādniekam.

K

F FisTeRs 28.03.2017

Dotais paņēmiens ir aizliegts, bet tas, ka Jūs ierakstījāt sūdzību šeit, neko nedos, labāk rakstīt iesniegumu uz Datu Valsts Inspekciju.

C cerbers 28.02.2018

Tas gan vini ir loti rupji un nevienojas bet megina audzinat cilvekus

Оккупант 28.02.2018

сидя на нарах у них ни детей, ни жён, ни образования кого им ещё воспитывать? как в первом классе научили A B C...этим и пользуются хулианусы

ž Žanis000 03.03.2018

Viss ko varu pateikt.