Julianus inkasso - Zagļi

Pirms 9 gadiem paliku parādā 65 latus. Uzaudzēja 100% un pārdeva. Atkal uzaudzēja 100% un nodeva Juliānusam kas ar tiesas palīdzību tagad audzē vēl 100%. Nu kretīnisms aukstākajā klasē 9 gadus neko neteikt un piemest 300%. Un sarunāt atmaksāt pa daļām parādu nebija iespējams. Ceru ka aizrīsities ar to naudu zagļi!

15.09.2020

š

Steroidman 15.09.2020

Oskar ko Tu cepies,neko nemaksā.Nesapratu kā ar tiesas palīdzību Julianus audzē procentus.Šakāļjanusam nav nekāda sakara ar Tiesu,šis ir meļu, afēristu,krāpnieku kantoris.Ne centa ŠAKĀĻJANUSAM.

Ivo 15.09.2020

Ja godīgi es arī lietas būtību nesapratu :), bet fakts ka šiem parazītiem neko maksāt nevajag ir fakts :)

J janis urkauskis 21.11.2020

Vajag likvidēt šos zagļus es zinu ka uzņēmums ir Igaunija Tallina. Naudas rijeji Dievs sodīs viņus lielas mocības būs covid 19 viņiem usutit